Firmy obecnie mierzą się z koniecznością rywalizacji o talenty. W większości branż mamy do czynienia z rynkiem kandydata. Pracodawcy stają przed trudnym zadaniem nie tylko pozyskania, ale i zatrzymania pracowników. Utrata ważnych kwalifikacji jest wyzwaniem dla firm ze względu na negatywny wpływ na funkcjonowanie organizacji i realizację celów strategicznych, ale również na koszty, jakie generuje.

Według raportu Antal, w którym badane jest zjawisko dobrowolnego odpływu pracowników, główną przyczyną odejść wykwalifikowanych pracowników jest propozycja wyższego wynagrodzenia. Wynagrodzenie jest jednym z najważniejszych czynników determinujących postawy pracowników związane z zaangażowaniem i lojalnością wobec pracodawcy. Bez odpowiedniej polityki w tym zakresie organizacje muszą się liczyć z malejącym wskaźnikiem efektywności kadry przy jednoczesnym zwiększeniu retencji, co wiąże się ze znacznym zwiększeniem kosztów ponoszonych w obszarze HR.

Dlatego na znaczeniu przybiera projektowanie i wdrażanie atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, mających ogromny wpływ na ograniczanie fluktuacji oraz wzrost motywacji i zaangażowania pracowników. Konieczne jest kompleksowe podejście do kwestii związanych z systemami wynagradzania, które może przynieść oczekiwane efekty zarówno pod kątem konkurencyjności i atrakcyjności firmy, jak i efektywności kosztowej.

Wychodząc naprzeciw rosnącym w tym zakresie wyzwaniom stojącym przed firmami, Antal we współpracy z Kancelarią Ożóg Tomczykowski oferuje wsparcie w tworzeniu sprawnego systemu wynagradzania umożliwiającego im realizację strategicznych celów.

Co możesz osiągnąć współpracując z nami:

Znacząco zmniejszysz ryzyko odejścia pracowników poprzez lepsze zarządzanie wynagrodzeniami. Szczególnie pozwoli Ci to na:

Co możesz osiągnąć współpracując z nami?

 

Małgorzata Pukropek

HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.

przeczytaj biozwiń opis

Projekt realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół Antal HR Consulting. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na temat projektu.

Złóż zapytanie ofertowe

Pani Małgorzata przedstawiła nam dostępne na rynku narzędzia, pomogła w wyborze takiego, które było najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Na etapie testowania i feedbackowania działania były prowadzone w sposób profesjonalny i bezpieczny dla kandydatów oraz naszej organizacji

Paulina Pindor, HR Generalist e-commerce services

Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Antal pozwala nam rekomendować tę firmę wszystkim ceniącym terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Dotychczasowe bardzo pozytywne doświadczenia skłaniają nas do dalszej współpracy.

Andrzej Skrzypczyk, Sales & Marketing Manager PL/EE Smith&Nephew

Rekomenduję Panią Małgorzatę Pukropek do udziału w realizacji projektów wymagających specjalistycznej wiedzy z obszaru miękkiego HR’u, a szczególnie w projektach oceny i rozwoju kompetencji pracowników

Leszek Izydorczyk, Dyrektor Personalny Young Digital Planet

Współpracujemy z firmami świadczącymi wysoki poziom usług, a taką jest firma Antal. Projekt zlecony firmie Antal w 2013 roku polegał na zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu Assesment Centre dla menedżerów i Przedstawicieli Handlowych (około 200 osób) i został wykonany w sposób profesjonalny i terminowy, ze zrozumieniem wymagań dla poszczególnych ról i stanowisk.

Anna Dębicka-Rasiak, Dyrektor Personalny Imperial Tabacco

więcej

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj