Contracting to elastyczna forma współpracy o z góry określonym czasie trwania, podczas którego ma zostać zrealizowane konkretne zadanie (projekt). Usługa Contracting IT świadczona przez Antal IT Services, polega na oddelegowaniu wykwalifikowanych specjalistów IT do naszych klientów. To rozwiązanie biznesowe pozwala w krótkim okresie powiększyć zespół informatyczny o dodatkowych specjalistów lub skomponować cały zespół, bez konieczności uruchamiania wewnętrznych procedur rekrutacyjnych.

Dlaczego warto korzystać z Contractingu IT?

  • Elastyczne zatrudnienie dostosowane do zmiennych potrzeb, pozwalające na okresowe wzmocnienie lub uzupełnienie struktur
  • Płynne realizowanie zadań w okresie wzmożonej aktywności czy projektów czasowych bez potrzeby utrzymywania etatu
  • Korzystanie z kompetencji i doświadczenia osób, bez konieczności stałego zatrudnienia
  • Ograniczenie liczby etatów i zmniejszenie potrzeb rekrutacji stałych, a w rezultacie zmniejszenie ryzyka zatrudnienia

Korzyści współpracy z Antal IT Services przy zatrudnieniu kontraktowym

  • Szybki dostęp do profesjonalistów IT
  • Dynamiczna współpraca, czyli dostosowywanie się do zmian pojawiających się w trakcie projektów
  • Doradztwo w zakresie rozwoju zespołów i zarządzania zespołami mieszanymi (złożonymi z pracowników etatowych i zewnętrznych)
  • Kompleksowe wsparcie pracodawcy podczas trwania projektu
  • Przesunięcie na zewnątrz zadań związanych z rekrutacją i weryfikacją kandydatów
  • Przesunięcie na zewnątrz formalności kadrowych oraz płacowych

Try & Hire

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, naszą ofertę poszerzyliśmy o usługę Try & Hire. Model ten łączy współpracę na zasadzie kontraktu z możliwością późniejszego zatrudnienia eksperta IT na etat. Poza korzyściami związanymi z modelem zatrudnienia kontraktowego, rozwiązanie to pozwala Państwu na weryfikację kompetencji i osiąganych efektów pracy specjalisty IT zanim zostanie podjęta decyzja o zatrudnieniu go na stałe. Dzięki temu unikacie Państwo nietrafionych decyzji o zatrudnieniu.

Złóż zapytanie ofertowe

Dzięki doświadczeniu Konsultantów Antal w branży IT, udało się bardzo trafnie określić nasze potrzeby kompetencyjne przy realizacji bardzo trudnego projektu wdrożeniowego. Pomoc Testera z Antal wpłynęła korzystnie na odbiór prac wdrożeniowych oraz przyśpieszyła prace projektowe.

Grzegorz Sobierajski, Kierownik działu informatyki Dozamel

Firma Antal w dotychczasowej współpracy wykazała się szeroką bazą kandydatów, szybkością w zakresie prezentacji Kandydatów spełniających profil stanowiska oraz sprawną organizacją przy finalizowaniu rozmów rekrutacyjnych z wybranymi przez nas kandydatami.

Jacek Chmiel, Dyrektor Techniczny Altkom Software & Consulting

więcej

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj