PL
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Leadership Excellence Program - audyt i rozwój kompetencji menedżerskich 

Leadership Excellence Program to nasz autorski projekt, w ramach którego zapewniamy Firmom kompleksowe wsparcie w projektowaniu i prowadzeniu działań rozwojowych dla kadry menedżerskiej oraz ocenie poziomu kompetencji menedżerskich w Organizacji. 

To co wyróżnia nasze podejście to nacisk na realną zmianę i budowanie nowych nawyków, dlatego nasze programy mają formę procesu rozwojowego. Proponujemy różne metody rozwoju w zależności od potrzeb Menedżerów (szkolenia, mentoring, coaching, action learning i inne). Dodatkowo wspieramy organizacje we wdrażaniu narzędzi managerskich w organizacji w sposób systemowy. 

Kiedy warto wdrożyć Antal Leadership Excellence Program?

  • Kiedy chcesz w sposób uporządkowany i systemowy zaplanować rozwój przywództwa w organizacji, 
  • Jeśli w Twojej firmie nie ma Działu Learning & Development i chcesz rozwój Menedżerów powierzyć fachowcom
  • Jeśli planujesz zmianę strategii, rozwój firmy i czujesz, że ta zmiana wymaga wzmocnienia lub nowych kompetencji menedżerskich,
  • Kiedy obserwujesz niskie zaangażowanie i morale pracowników wynikające ze słabego przywództwa,
  • Kiedy chcesz wprowadzić realną zmianę, zbudować nowe nawyki i jednolite standardy zarządcze w całej Organizacji.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Anna Piotrowska-Banasiak zdjęcie
Anna Piotrowska-Banasiak Development Director, Business Unit Manager Antal Sales & Marketing

Headhunter z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu struktur międzynarodowych firm na rynkach: polskim, węgierskim i w Wielkiej Brytanii. Odpowiedzialna za relacje z kluczowymi klientami, zarządzanie projektami i współtworzenie strategii rekrutacji dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Ceniony ekspert rynku pracy, członkini Kapituły Konkursu „Siła Przyciągania”, promującego najlepsze praktyki z zakresu pozyskiwania, rozwoju i utrzymywania pracowników.

Z Antal związana od 2006 roku, gdzie jako konsultant, następnie Team Leader, Manager Zespołu i Dywizji razem z podległymi zespołami rozwijała długofalowe, partnerskie relacje z klientami i kandydatami.

Aktualnie pełni funkcję Dyrektor Rozwoju w Antal oraz jest managerem dywizji Antal Sales & Marketing. Aktywnie rekrutuje na stanowiska wyższego szczebla zarządzania w strukturach komercyjnych organizacji oraz kieruje wyspecjalizowanym zespołem, realizującym projekty na kluczowe stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach działów sprzedaży i marketingu. Jednocześnie angażuje się w projekty strategiczne i wspiera rozwój linii biznesowych Antal HR Consulting, Antal Employer Branding i Antal Market Research.