Facebook Pixel

Ulubione oferty

Leadership Excellence Program - audyt i rozwój kompetencji menedżerskich 

Leadership Excellence Program to nasz autorski projekt, w ramach którego zapewniamy Firmom kompleksowe wsparcie w projektowaniu i prowadzeniu działań rozwojowych dla kadry menedżerskiej oraz ocenie poziomu kompetencji menedżerskich w Organizacji. 

To co wyróżnia nasze podejście to nacisk na realną zmianę i budowanie nowych nawyków, dlatego nasze programy mają formę procesu rozwojowego. Proponujemy różne metody rozwoju w zależności od potrzeb Menedżerów (szkolenia, mentoring, coaching, action learning i inne). Dodatkowo wspieramy organizacje we wdrażaniu narzędzi managerskich w organizacji w sposób systemowy. 

Kiedy warto wdrożyć Antal Leadership Excellence Program?

  • Kiedy chcesz w sposób uporządkowany i systemowy zaplanować rozwój przywództwa w organizacji, 
  • Jeśli w Twojej firmie nie ma Działu Learning & Development i chcesz rozwój Menedżerów powierzyć fachowcom
  • Jeśli planujesz zmianę strategii, rozwój firmy i czujesz, że ta zmiana wymaga wzmocnienia lub nowych kompetencji menedżerskich,
  • Kiedy obserwujesz niskie zaangażowanie i morale pracowników wynikające ze słabego przywództwa,
  • Kiedy chcesz wprowadzić realną zmianę, zbudować nowe nawyki i jednolite standardy zarządcze w całej Organizacji.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Agnieszka Wójcik zdjęcie
Agnieszka Wójcik Communications & Market Research Director

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Socjologia. Od 12 lat związana z sektorem usług doradczych w obszarze rynku pracy. Karierę zawodową rozpoczęła w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia. Kolejne doświadczenia zdobywała w strukturach czołowych firm rekrutacji i doradztwa personalnego na stanowiskach związanych z zarządzaniem badaniami rynku pracy, public relations oraz marketingiem. W Antal odpowiedzialna jest za obszar market research. Specjalizuje się w analizach biznesowych, realizacji projektów badawczych dla organizacji oraz promocją instytucjonalną.