PL
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Profesjonalne Audyty Sanitarne


Artur Migoń zdjęcie
Artur Migoń Wiceprezes Zarządu Antal

EVIPER to oferta profesjonalnych audytów sanitarnych pozwalających na przygotowanie organizacji do bezpiecznego powrotu pracowników do siedziby firmy.

EVIPER jest kompleksową usługą konsultingową zaprojektowaną na potrzeby wszelkich rodzajów działalności gospodarczej począwszy od środowiska biurowego, poprzez handel i usługi, a skończywszy na produkcji i wytwarzaniu.

Czym jest usługa audytu sanitarnego EVIPER?
Usługa audytu sanitarnego wg. systemu EVIPER (z ang. Enterprise Virus Infection Preventive Examination & Resolution) przygotowana została przez wieloletnich praktyków z zakresu medycyny i ratownictwa medycznego, bezpieczeństwa i higieny oraz strategii i rynku pracy. Jej celem jest przygotowanie organizacji do bezpiecznego powrotu pracowników do siedziby firmy. Nasi eksperci posiadają doświadczenie w walce z wirusem SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19 zdobyte podczas misji w Polsce, Włoszech i USA.

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w sposób nieprzewidziany i radykalny zmieniła oblicze funkcjonowania państw, gospodarek i społeczeństw. Wywarła także olbrzymie piętno na funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz organizacji, które tworzą podstawy ekonomiczne współczesnego świata. Bazując na obecnym stanie wiedzy epidemiologicznej dotyczącej SARS-CoV-2 wszyscy musimy uświadomić sobie, że:

 • Niemożliwe staje się wyeliminowanie wirusa bez posiadania skutecznej szczepionki.
 • Znacząca część obywateli prędzej czy później będzie mieć lub miała kontakt z wirusem.
 • Proces zwalczania epidemii będzie trwał długo – obecnie przewiduje się nawet kilkanaście miesięcy.
 • Nie jest możliwe utrzymanie pełnych restrykcji gospodarczych przez dłuższy czas.
 • Każdy z podmiotów gospodarczych chcący kontynuować swoja działalność gospodarczą w nowych warunkach musi uwzględnić w katalogu podstawowych zagrożeń ryzyko operacyjne związane z SARS-CoV-2 i dokonać szybkiej adaptacji do nowych warunków otoczenia.

Mając na uwadze zupełnie nowe, dotąd nie występujące w naszym kraju uwarunkowania prowadzenia działalności gospodarczej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym proponujemy Państwu usługę audytu sanitarnego wg. systemu EVIPER.

Usługa obejmuje m.in. ocenę ryzyka biologicznego związanego z SARS-CoV-2 pozwalająca na opracowanie, wprowadzenie i utrzymanie skutecznych i efektywnych procedur umożliwiających podejmowanie świadomych decyzji operacyjnych w obliczu pandemii.

Usługa EVIPER może zawierać wszystkie lub wybrane części składowe:

 • Audyt sanitarny i ocenę ryzyka biologicznego części bądź całości organizacji.
 • Przygotowanie lub wsparcie w przygotowaniu procedur oraz instrukcji bezpieczeństwa biologicznego.
 • Doradztwo techniczne w zakresie doboru, właściwego rozmieszczenia i wdrażania środków technicznych bądź/i organizacyjnych.
 • Kontrola lub/i nadzorowanie* stanu bezpieczeństwa biologicznego organizacji. 
 • Przygotowanie procedur w razie wystąpienia wirusa w organizacji.
 • Monitorowanie i informowanie organizacji o wszelkich zmianach prawnych lub/i normatywnych mogących mieć wpływa na stan jej bezpieczeństwa biologicznego*

*usługi abonamentowe

Zobacz jak wygląda fragment przykładowego raportu z audytu sanitarnego EVIPER

Firmy dotychczas podjęły starania celem bezpiecznego powrotu do pracy. Czyniły to samodzielnie, często bez konsultacji eksperckiej, bazując na doniesieniach pochodzących ze źródeł niemedycznych (czyli w wielu przypadkach niekompletnych i zawierających tzw. "szum informacyjny”).

EVIPER to usługa konsultingowa opracowana przez ekspertów pozwalająca ograniczyć ryzyka związane z rozprzestrzenianiem się wirusa w organizacji pod warunkiem prawidłowego wdrożenia i dbałości o utrzymywanie zaleceń systemu.

Jeżeli bezpieczeństwo jest synonimem pewności, a Ty chcesz być pewny bezpieczeństwa swojej organizacji zaufaj zespołowi ekspertów.

Proponowana ocena ryzyka biologicznego według systemu EVIPER jest usługą kompleksową i wielowymiarową. Pozwala organizacji na ustanowienie, wdrożenie i utrzymanie skutecznych a zarazem efektywnych barier przeciwko niewidzialnemu wrogowi jakim jest SARS-CoV-2.

Tylko kompleksowa i wielowymiarowa ocena pozwala myśleć o realnym, a nie wirtualnym bezpieczeństwie Twojej organizacji. Pamiętaj - poziom bezpieczeństwa organizacji jest tak efektywny i stabilny jak efektywne i stabilne jest jego najsłabsze ogniwo.

Przejdź na stronę https://eviper.pl

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Artur Migoń zdjęcie
Artur Migoń Wiceprezes Zarządu Antal

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie – ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Funkcjonowanie i Rozwój Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie Firmą. Posiada 9-letnie doświadczenie w przemyśle ciężkim. Od marca 2005 konsultant w międzynarodowej firmie Antal International, a następnie szef zespołu Manufacturing & Technology, który po kilku latach rozwoju uzyskał status Dywizji skupiającej ekspertów rekrutujących specjalistów i kadrę zarządzającą w obszarach produkcji, technologii, jakości, optymalizacji procesów, szeroko pojętego łańcucha dostaw, zarządzania projektami i transferami technologii. Dywizja prowadzi procesy rekrutacyjne w praktycznie wszystkich branżach sektora produkcyjnego od produkcji żywności, poprzez produkcję motoryzacyjną, wszelkie specjalizacje budownictwa, aż po energię i górnictwo.
Od roku 2015 V-ce Prezes Zarządu i wciąż aktywny rekruter specjalizujący się w procesach rekrutacyjnych kadry wyższego szczebla zarządzania, współpracujący z firmami o zasięgu globalnym jak i wiodącymi przedsiębiorcami w Polsce.