PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Zatrudnij robota dostosowanego do potrzeb Twojej firmy

Dynamiczna sytuacja na rynku pracy potęguje nieustanne zmiany. Firmy, chcąc się do nich dostosować zmuszone są do modyfikacji swoich strategii, metod działania oraz celów. Dotyczy to także wewnętrznej struktury zatrudnienia. Powstają nowe stanowiska pracy, które jeszcze kilka lat temu nie znajdowały się nawet w obrębie wyobrażeń. Dzisiaj są coraz bardziej pożądane. Jutro będą codziennością.

Agencja Pracy Robotów

Doskonale odnajdują się w procesach wolumenowych, zapewniają wysoki stopień standaryzacji, a powtarzalne, żmudne zadania nie wywołują poczucia monotonii – roboty coraz częściej dostają etat w polskich biurach, a współpraca z nimi przynosi wymierne korzyści. Przedstawiamy Antal Robotics Process Automation.

Zautomatyzuj rutynowe czynności dzięki robotom

Nawiązanie współpracy z robotem staje się opłacalne w ustandaryzowanych procesach, które pracownicy wykonują powyżej 90 sekund. Roboty są zaadaptowane do środowiska pracy natychmiast po zainstalowaniu (nie tracisz czasu na onboardingnowego pracownika) i nie popełniają błędów.

1. Wirtualne roboty działają dokładnie tak samo jak pracownik, który siada do komputera, loguje się z wykorzystaniem swoich danych i wykonuje przydzielone zadania.

2. Rozwiązania typu RPA pozwalają na elastyczne zarządzanie dostępnym zasobem wirtualnych pracowników i precyzyjne planowanie pracy.

3. Dotychczasowe wdrożenia rozwiązań typu RPA potwierdzają ich potencjał w zakresie poprawy efektywności procesów biznesowych.

Wdrażamy RPA we wszystkich technologiach: UiPath, Automation Anywhere, Blue Prism, Contextor, EdgeVerve Systems, Kofax, Kryon Systems, NICE, Pegasystems, Softomotive, WorkFusion. Prowadzimy również szkolenia i warsztaty z nauki obsługi i programowania botów RPA.