PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Atrakcyjne wynagrodzenia to jeden z najważniejszych czynników determinujących pozycję firmy na rynku pracy. Z jednej strony, zwiększają zaangażowanie pracowników, z drugiej – potęgują zainteresowanie potencjalnych kandydatów, w przypadku prowadzonych rekrutacji. Znajomość aktualnych trendów oraz dostosowanie do nich wewnętrznych standardów zapewnia przewagę konkurencyjną, wysoko pozycjonując organizację w branży.

Audyt systemu wynagrodzeń pozwala zlokalizować firmę na rynkowej mapie HR oraz zdiagnozować problemy przyczyniające się do spadku motywacji,zaangażowania i efektywności pracowników. Dostosowanie wynagrodzeń do ekonomicznych trendów stanowi inwestycję w kapitał ludzki, który jest niezastąpionym elementem rozwoju innowacyjnych liderów.

Do najważniejszych korzyści płynących z przeprowadzenia audytu systemu wynagrodzeń w organizacji, należą: Zwiększenie wynagrodzenia netto pracownika, w ramach dostępnych rozwiązań podatkowo-prawnych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.


Bardziej efektywne gospodarowanie pieniędzmi na wynagrodzenia:
- lokowanie środków w miejsca pozwalające na zminimalizowanie ryzyka odejścia pracownika,
- gospodarowanie środkami  w sposób zabezpieczający realizację celów firmy.


Uzyskanie pewności, że wdrażane rozwiązania są bezpieczne, a w przypadku kontroli organów podatkowych czy ZUS zapewnią pełną transparentność. 


Wdrożenie kompleksowego podejścia do siatki płac, poprzez analizę innych rozwiązań w obszarze HR oraz wpisanie systemu wynagrodzeń zasadniczych w politykę organizacji oraz strategię zarządzania kapitałem ludzkim.

Dowiedz się, jak w praktyce wygląda audyt systemu wynagrodzeń.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Małgorzata Pukropek zdjęcie
Małgorzata Pukropek HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.