PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Badanie satysfakcji i zaangażowania to narzędzie, które dostarcza kompletnej informacji na temat aktualnego poziomu satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz czynników determinujących ich poziom. Wyniki raportu pozwalają określić nastroje panujące w organizacji, przyczyny nieefektywności i odpływu pracowników, wskazać kierunek inwestycji kadrowych oraz ustalić cele krótko i długoterminowe.

Nasz zespół HR Consulting do każdego projektu podchodzi indywidualnie, rozpoczynając swoje działania od dogłębnej analizy specyfiki firmy oraz przygotowania narzędzi badawczych. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w komunikacji badania w wewnętrznych strukturach. Unikalnym elementem organizowanego przez nas badania satysfakcji i zaangażowania jest autorska metodologia uwzględniająca specyfikę organizacji oraz jej potrzeby. Kompleksowy raport przedstawiający oraz analizujący wyniki badania dostarczy nie tylko dużej dawki informacji, ale także przedstawi proponowane rozwiązania i rekomendacje.

Dowiedz się, jak w praktyce wygląda badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Anna Piotrowska-Banasiak zdjęcie
Anna Piotrowska-Banasiak Development Director, Business Unit Manager Antal Sales & Marketing

Headhunter z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu struktur międzynarodowych firm na rynkach: polskim, węgierskim i w Wielkiej Brytanii. Odpowiedzialna za relacje z kluczowymi klientami, zarządzanie projektami i współtworzenie strategii rekrutacji dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Ceniony ekspert rynku pracy, członkini Kapituły Konkursu „Siła Przyciągania”, promującego najlepsze praktyki z zakresu pozyskiwania, rozwoju i utrzymywania pracowników.

Z Antal związana od 2006 roku, gdzie jako konsultant, następnie Team Leader, Manager Zespołu i Dywizji razem z podległymi zespołami rozwijała długofalowe, partnerskie relacje z klientami i kandydatami.

Aktualnie pełni funkcję Dyrektor Rozwoju w Antal oraz jest managerem dywizji Antal Sales & Marketing. Aktywnie rekrutuje na stanowiska wyższego szczebla zarządzania w strukturach komercyjnych organizacji oraz kieruje wyspecjalizowanym zespołem, realizującym projekty na kluczowe stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach działów sprzedaży i marketingu. Jednocześnie angażuje się w projekty strategiczne i wspiera rozwój linii biznesowych Antal HR Consulting, Antal Employer Branding i Antal Market Research.