PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Leadership Excellence Program


Małgorzata Pukropek zdjęcie
Małgorzata Pukropek HR Consulting Manager

Leadership Excellence Program - audyt i rozwój kompetencji menedżerskich 

Leadership Excellence Program to nasz autorski projekt, w ramach którego zapewniamy Firmom kompleksowe wsparcie w projektowaniu i prowadzeniu działań rozwojowych dla kadry menedżerskiej oraz ocenie poziomu kompetencji menedżerskich w Organizacji. 

To co wyróżnia nasze podejście to nacisk na realną zmianę i budowanie nowych nawyków, dlatego nasze programy mają formę procesu rozwojowego. Proponujemy różne metody rozwoju w zależności od potrzeb Menedżerów (szkolenia, mentoring, coaching, action learning i inne). Dodatkowo wspieramy organizacje we wdrażaniu narzędzi managerskich w organizacji w sposób systemowy. 

Kiedy warto wdrożyć Antal Leadership Excellence Program?

  • Kiedy chcesz w sposób uporządkowany i systemowy zaplanować rozwój przywództwa w organizacji, 
  • Jeśli w Twojej firmie nie ma Działu Learning & Development i chcesz rozwój Menedżerów powierzyć fachowcom
  • Jeśli planujesz zmianę strategii, rozwój firmy i czujesz, że ta zmiana wymaga wzmocnienia lub nowych kompetencji menedżerskich,
  • Kiedy obserwujesz niskie zaangażowanie i morale pracowników wynikające ze słabego przywództwa,
  • Kiedy chcesz wprowadzić realną zmianę, zbudować nowe nawyki i jednolite standardy zarządcze w całej Organizacji.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Małgorzata Pukropek zdjęcie
Małgorzata Pukropek HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.