PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

MyView 360 - audyt kompetencji menedżerskich 

Kompleksowe badanie kompetencji metodą oceny 360 stopni dostarcza informacji o tym, jaki wpływ Menedżer wywiera na innych swoim zachowaniem i na ile jest skuteczny w swojej roli. 360 stopni oznacza, że zderzamy samoocenę Menedżera z oceną przełożonych, podwładnych, współpracowników a nawet klientów lub partnerów biznesowych.

Badanie jest wartościowym narzędziem dla Organizacji, ponieważ pozwala precyzyjnie określić mocne strony i luki kompetencyjne grupy Menedżerów i dzięki temu mądrze zaplanować strategię rozwoju kadry menedżerskiej.  Dodatkowo w ramach audytu możliwy jest benchmark tj. odniesienie wyników badania do „rynkowego poziomu kompetencji” w Polsce. 

Audyt prowadzimy w prostej formie kwestionariusza on-line. Badamy 9 kompetencji i 72 zachowania, które określają skuteczność menedżerską. Efektem badania są raporty indywidualne, sesja informacji zwrotnej z certyfikowanym Coachem, a także raport zbiorczy całej badanej grupy (raport dla Zarządu i Działu Personalnego).

Standardowo prowadzimy audyt w języku polskim lub angielskim, ale możliwe jest także dostosowanie narzędzia również do innych wersji językowych. Jesteśmy elastyczni i jeśli Twoja Organizacja ma własny kanon kompetencji lub wartości uszyjemy narzędzie i badanie na miarę potrzeb Twojej Organizacji.  

Kiedy warto sięgnąć po MyView360?

  • Kiedy planujesz strategię rozwoju kadry menedżerskiej.
  • Chcesz precyzyjnie określić mocne strony i luki kompetencyjne menedżerów.
  • Jeśli planujesz zmianę strategii, rozwój firmy i czujesz, że ta zmiana wymaga wzmocnienia lub nowych kompetencji menedżerskich.
  • Kiedy obserwujesz niskie zaangażowanie i morale pracownikó
  • Kiedy chcesz budować kulturę otwartego feedbacku w organizacji.


Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Małgorzata Pukropek zdjęcie
Małgorzata Pukropek HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.