PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Outplacement jest usługą, która zarządza ostatnim etapem cyklu życia pracownika w organizacji – zakończeniem współpracy.

Jego stałym elementem jest stres oraz poczucie destabilizacji. Dlatego nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, w pierwszym etapie zapewnia profesjonalne wsparcie oraz pomaga pozbyć się napięcia. Następnie, podczas spotkań z rekruterem, pracownik buduje swoją nową pozycję zawodową, przyglądając się swoim atutom oraz kwestiom, które wymagają jeszcze przepracowania. Test kompetencji, analiza CV oraz określenie kierunku dalszego rozwoju budują pewność siebie, pomagając odnaleźć się w nowej sytuacji.

Poprzez zapewnienie odchodzącym pracownikom usługi outplacement, pracodawca wzmacnia zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa pozostałych członków zespołu. Natomiast swoim partnerom czy przyszłym współpracownikom pokazuje, jak ważne jest dla niego budowanie relacji oraz zachowanie fair play, co wpływa na pozytywny wizerunek na rynku.

Dowiedz się, jak w praktyce wygląda proces outplacement.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Anna Piotrowska-Banasiak zdjęcie
Anna Piotrowska-Banasiak Development Director, Business Unit Manager Antal Sales & Marketing

Headhunter z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu struktur międzynarodowych firm na rynkach: polskim, węgierskim i w Wielkiej Brytanii. Odpowiedzialna za relacje z kluczowymi klientami, zarządzanie projektami i współtworzenie strategii rekrutacji dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Ceniony ekspert rynku pracy, członkini Kapituły Konkursu „Siła Przyciągania”, promującego najlepsze praktyki z zakresu pozyskiwania, rozwoju i utrzymywania pracowników.

Z Antal związana od 2006 roku, gdzie jako konsultant, następnie Team Leader, Manager Zespołu i Dywizji razem z podległymi zespołami rozwijała długofalowe, partnerskie relacje z klientami i kandydatami.

Aktualnie pełni funkcję Dyrektor Rozwoju w Antal oraz jest managerem dywizji Antal Sales & Marketing. Aktywnie rekrutuje na stanowiska wyższego szczebla zarządzania w strukturach komercyjnych organizacji oraz kieruje wyspecjalizowanym zespołem, realizującym projekty na kluczowe stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach działów sprzedaży i marketingu. Jednocześnie angażuje się w projekty strategiczne i wspiera rozwój linii biznesowych Antal HR Consulting, Antal Employer Branding i Antal Market Research.