PL
Antal logo
PL EN CZ SK
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Testy psychometryczne to narzędzie, które umożliwia wzbogacenie procesu rekrutacji o obiektywną ocenę wybranych kompetencji, kluczowych na danym stanowisku.

Uzyskane informacje stanowią nieocenione źródło wiedzy dla osób decyzyjnych, także w przypadku określania potencjału pracowników podczas rekrutacji wewnętrznych. Jest to istotne  zwłaszcza w sytuacji, kiedy dotyczą one stanowisk o charakterze innym niż dotychczas pełnione. 

Istotną zaletą stosowania testów psychometrycznych jest także pozytywne candidate experience, czyli dobre doświadczenie kandydatów, oparte na pełnej i obiektywnej informacji zwrotnej. Proces ten jest jednym z elementów budowania dobrego wizerunku pracodawcy. 

Dzięki współpracy z kanadyjską firmą Self Management Group możemy kompleksowo wspierać procesy rekrutacyjne typu high volume na stanowiska sprzedażowe oraz w ramach takich struktur jak call center czy contact center. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem narzędzi Self Management Group w Polsce.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Małgorzata Pukropek zdjęcie
Małgorzata Pukropek HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.