Międzynarodowe projekty: Ponad 25% naszego biznesu to klienci, dla których pracujemy w kilku krajach. Dzięki temu regularnie wymieniamy doświadczenia i informacje z rynku pracy z konsultantami Antal pracującymi w 35 krajach, począwszy od Europy, po Chiny czy Amerykę Południową lub Afrykę.

Trampolina do sukcesu: Antal ma jeden z najlepszych programów szkoleń wdrożeniowych spośród firm rekrutacyjnych obecnych na rynku. Mamy prosty cel – wesprzeć Cię i pozwolić skupić Ci się na budowaniu relacji z klientami i kandydatami.

Szybki rozwój: W Antal to Ty pracujesz na swój sukces. Twój sukces jest zawsze nagradzany i to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy, jakie zajmujesz miejsce w zespole.

Status materialny: Antal jest doskonałym miejscem na zbudowanie swojego statusu materialnego. To nie tylko słowa. Dla nas relacje oznaczają współpracę, z której obie strony czerpią korzyści.

Międzynarodowa kariera: Praca w Antal umożliwia nadanie wymiaru międzynarodowego Twojej karierze. Zaczynając pracę w jednym z biur Antal, oferujemy możliwość przeniesienia się do biura w innym kraju i poznania kultury tego kraju.

Wiedza ekspercka. Dbamy, aby nasi pracownicy byli prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Dzięki temu konsultanci Antal są regularnie cytowani w najważniejszych mediach w Polsce.  zobacz więcej

Cały czas rozwijamy się. Otworzyliśmy biuro we Wrocławiu, Krakowie i mamy w planach otwarcie biur w innych największych miastach.

Jeśli czujesz, że praca u nas jest dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne CV na adres praca@antal.pl

Wszystkie aktualne oferty pracy w Antal znajdziesz tutaj:

Dołącz do Antal

 

Chciałbyś wiedzieć więcej o pracy w Antal? Możesz zobaczyć to na filmie!

Oferty pracy

Artykuły eksperckie

zobacz wszystkie artykuły
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj