Międzynarodowe projekty: Ponad 25% naszego biznesu to klienci, dla których pracujemy w kilku krajach. Dzięki temu regularnie wymieniamy doświadczenia i informacje z rynku pracy z konsultantami Antal pracującymi w 35 krajach, począwszy od Europy, po Chiny czy Amerykę Południową lub Afrykę.

Trampolina do sukcesu: Antal ma jeden z najlepszych programów szkoleń wdrożeniowych spośród firm rekrutacyjnych obecnych na rynku. Mamy prosty cel – wesprzeć Cię i pozwolić skupić Ci się na budowaniu relacji z klientami i kandydatami.

Szybki rozwój: W Antal to Ty pracujesz na swój sukces. Twój sukces jest zawsze nagradzany i to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy, jakie zajmujesz miejsce w zespole.

Status materialny: Antal jest doskonałym miejscem na zbudowanie swojego statusu materialnego. To nie tylko słowa. Dla nas relacje oznaczają współpracę, z której obie strony czerpią korzyści.

Międzynarodowa kariera: Praca w Antal umożliwia nadanie wymiaru międzynarodowego Twojej karierze. Zaczynając pracę w jednym z biur Antal, oferujemy możliwość przeniesienia się do biura w innym kraju i poznania kultury tego kraju.

Wiedza ekspercka. Dbamy, aby nasi pracownicy byli prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach. Dzięki temu konsultanci Antal są regularnie cytowani w najważniejszych mediach w Polsce.  zobacz więcej

Cały czas rozwijamy się. Otworzyliśmy biuro we Wrocławiu, Krakowie i mamy w planach otwarcie biur w innych największych miastach.

Jeśli czujesz, że praca u nas jest dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne CV na adres praca@antal.pl

Wszystkie aktualne oferty pracy w Antal znajdziesz tutaj:

Dołącz do Antal

 

Chciałbyś wiedzieć więcej o pracy w Antal? Możesz zobaczyć to na filmie!

Oferty pracy

Business Services, Recruitment, Testing
Budapest
Banking - Pension and Insurance, Finance - Business, Process, Outsourcing
Warszawa

Artykuły eksperckie

zobacz wszystkie artykuły
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj