Antal otrzymał nagrodę dla najlepszej agencji w kategorii Rekrutacja Stała

 

21 kwietnia w warszawskim Opera Club odbyła się cykliczna impreza branżowa - Wieczór Rekrutera organizowany przez Magazyn Rekruter. Podczas spotkania odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu Nagrody Rekrutera. Z przyjemnością informujemy, że Antal zwyciężył w kategorii Rekrutacja Stała!

Nagrody Rekrutera to coroczny konkurs, w którym uhonorowane zostają najlepsze firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług HR w Polsce. Głównym założeniem jest nagrodzenie zwłaszcza tych agencji, które w 2015 roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych. Nagrody przyznane zostały w czterech kategoriach: Rekrutacja Tymczasowa, Rekrutacja Stała, Inhouse Recruitment Team oraz Executive Search. Cieszymy się, że w kategorii Rekrutacja Stała to właśnie my zostaliśmy uznani za najlepszych! Dziękujemy organizatorom konkursu oraz jury. Gratulujemy także firmom i zespołom wyróżnionym w pozostałych kategoriach.

Każde wyróżnienie to dla nas wielka przyjemność, ale i duża motywacja do dalszej wytężonej pracy. Nie mamy w zwyczaju spoczywać na laurach. Będziemy potwierdzić naszymi codziennymi działaniami - zarówno w relacji z kandydatami, jak i klientami - że zasłużyliśmy na to wyróżnienie. 

Jak wygląda praca w Antal? Obejrzyj film!

 

 

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj