Antal - Warsztaty Antal we współpracy z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą CCIFP

Sytuacja na rynku pracy nie rozpieszcza pracodawców. Od dawna mówi się o rynku pracownika, który stawia przed firmami nowe wyzwania. Problemem jest nie tylko pozyskanie wykwalifikowanego kandydata, ale również zatrzymanie go w strukturze organizacji. Jak zapobiec rotacji pracowników? Czy istnieje przepis na skuteczny Employer Branding wewnątrz organizacji? Na te i inne pytania odpowiadała dziś ekspertka Antal Anna Piotrowska-Banasiak, podczas warsztatów organizowanych we współpracy z Francusko-Polską Izbą Gospodarczą CCIFP.

Warsztaty organizowane przez Antal mają charakter praktyczny i pro-aktywny. Tym razem poświęciliśmy je tematyce budowania wizerunku pracodawcy w oczach pracowników i poruszyliśmy następujące zagadnienia:

• przegląd trendów i badań
• 3 filary Employer Brandingu wewnętrznego
• prezentacja najlepszych praktyk rynkowych

 warsztaty                                                   warsztaty Antal

Kolejne wydarzenie odbędzie się już 15 marca w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej CCIFP. Ekspertka Antal Katarzyna Korzeniewska podważy stereotypowy obraz Millenialsów i wyjaśni dlaczego pokolenie Y to nie tylko wyzwanie, ale również szansa dla współczesnego rynku pracy.

***

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR, działa w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Dzięki codziennym kontaktom zarówno z pracodawcami jak i kandydatami, Antal dysponuje najlepszymi informacjami na temat obecnych na rynku pracy trendów. W celu jeszcze większego pogłębienia tej wiedzy regularnie prowadzi również badania rynku pracy.

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj