SAZ

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to największa w Polsce branżowa organizacja pracodawców zrzeszająca agencje specjalizujące się w dostarczaniu wybranych usług HR: rekrutacji stałej do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Organizacja reprezentuje zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności Członków pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy.
Antal International jest certyfikowanym członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. 

 

 

ASPIRE

ASPIRE is the Association of IT & Business Process Services Companies in Poland, bringing together major players in the region to pursue a common strategy in promoting and developing opportunity in IT & Business Process Services. With its head office in Kraków, the leading centre of ITES in Poland, ASPIRE supports the growth of the sector across Central & Eastern Europe and is a member of the Central & Eastern European Outsourcing Association.

 

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

British Polish Chamber of Commerce

Przy współpracy z członkami Izby oraz lokalnymi organizacjami gospodarczymi i samorządowymi BPCC aktywnie realizuje program promocji polskich regionów, wspiera polskich eksporterów i przyczynia się do tworzenia nowych miejsc pracy dla Polaków – tak w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

 

  

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj