Zespół Antal HR & Admin tworzą konsultanci specjalizujący się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji personalnej. Dzięki doświadczeniu rekrutacyjnemu popartemu wiedzą ekspercką z zakresu trendów, nowoczesnych narzędzi z zakresu miękkiego i twardego HR oraz profesjonalnego wsparcia administracyjnego, konsultanci posiadają doskonałą znajomość rynku i rozbudowaną sieć kontaktów, umożliwiające sprawną realizację najbardziej wymagających projektów. Do codziennych zadań konsultantów Antal HR & Admin poza realizacją projektów rekrutacyjnych należy również bieżące doradztwo klientom z zagadnień związanych z rynkiem pracy w obszarze HR i administracji oraz kandydatom z zakresu budowania ścieżki kariery.

Przykładowe projekty rekrutacyjne prowadzone przez Antal HR & Admin w zakresie HR:

 • Specjalista ds. Kadr  i Płac, 
 • Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów, 
 • Specjalista ds. HR, 
 • Specjalista ds. Szkoleń i Rekrutacji, 
 • HR Koordynator, 
 • HR Business Partner, 
 • HR Manager/ Kierownik Personalny,
 •  Dyrektor Personalny.

Przykładowe projekty rekrutacyjne prowadzone przez Antal HR & Admin w zakresie administracyjnym:

 • Specjalista ds. Administracji, 
 • Asystent/ka Prawna, 
 • Asystent/ka Zarządu, 
 • Asystent/ka Prezesa Zarządu, 
 • Office Manager.

 

Actual job offers from Antal HR & Admin
Ilość znalezionych ofert: 4

Kierownik Działu HR/Kadr
Legnica, Lubin, Polkowice
Manufacturing, Transport & Logistics, Transport - Rail
29.01
Nowa
HR Manager
Białystok
Farming, Agricultural Products, FMCG Food - Health, Vitamins & Supplements, Manufacturing
20.02
Nowa
Senior HR Administrator
Poznań
Automotive - Cars, Motorcycles
08.02
Asystent/ka
Warszawa
Law, Legal Services
17.01

Agnieszka Pastuła

Team Manager
Antal HR & Admin, Antal Legal

Ma dziesięć lat doświadczenia w agencjach rekrutacyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii, a swoją karierę rozpoczęła w Londynie, w jednej z największych agencji na świecie, rekrutując dla sektora publicznego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, mówi płynnie po angielsku. Uzyskała Certyfikat REC (Brytyjskiej Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji), potwierdzający jej wiedzę w zakresie schematu działania agencji, prowadzenia projektów, a także uwarunkowań prawnych sektora rekrutacyjnego. Do firmy Antal dołączyła  w 2010 roku jako Menedżer zespołu Sales & Marketing. Obecnie koordynuje pracę zespołu rekrutującego na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w obszarach HR & Admin oraz Legal.  Sama rekrutuje na kluczowe stanowiska maenedżerskie w obszarze HR dla międzynarodowych i lokalnych firm, w sektorach takich jak: usługi profesjonalne, bankowość i ubezpieczenia, IT i centra usług wspólnych (SSC/BPO). 

przeczytaj biozwiń opis

W przypadku zainteresowania współpracą w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla zapraszamy do kontaktu:

Złóż zapytanie ofertowe

Artykuły eksperckie

zobacz wszystkie artykuły
Kompleksowy zakres informacji dał nam pełny obraz możliwości i obszarów rozwojowych każdej z osób przedstawionych na finalnej liście kandydatów. Pogłębiona analiza potencjału pozwoliła nam podjąć właściwą decyzję i zmaksymalizowanie dopasowanie kandydata do kultury organizacyjnej

Izabela Młodzianowska-Zwoźniak, HR Manager Super-Pharm Poland

Chciałbym podziękować firmie Antal Sp. z o.o. za bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadzony proces rekrutacyjny (…) przedstawieni nam kandydaci, zostali bardzo staranni dobrani, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jan Wernicki, Dyrektor Zarządzający Oriflame Poland

więcej

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj