Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Consultant IT Contracting

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj pracy: umowa o pracę
Branża: IT Computer Peripherals, IT Computer Software, IT Computers, Computer Hardware, Data Storage, IT Computing - Networking, Routers, IT Information Technology Services , ISP, Internet Providors
Data ważności: 2017 czerwca 16
Konsultant prowadzący: Sandra Czachowska
Nr. Ref: 200475

ZAKRES ZADAŃ:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT
  • Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Uczestniczenie w targach pracy, kreowanie wizerunku firmy jako Pracodawcy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji IT
  • Znajomość portali społecznościowych oraz umiejętność aktywnego docierania do kandydatów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Łatwość i umiejętności pozyskiwana i analizy informacji
  • Samodyscyplina i duża motywacja do realizowanych zadań
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Naukę języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego, pakiet niezbędnych szkoleń
  • Możliwość zaistnienia w mediach w roli eksperta
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym i otwartym środowisku

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj