Raport „Potencjał i potrzeby badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw aglomeracji wrocławskiej” to pierwsze tak kompleksowe opracowanie, dotyczące sfery badawczo-rozwojowej w regionie aglomeracji wrocławskiej. Zawarte w publikacji dane obejmują podsumowanie najważniejszych atutów miasta, zestawienie najważniejszych inwestycji, kompendium infrastruktury badawczo – rozwojowej Wrocławia oraz wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego wśród przedsiębiorców prowadzących działalność w regionie.

Pobierz raport

Procesy HR bezpośrednio przekładają się na jakość i efektywność funkcjonowania organizacji. Wyznaczają zasady prowadzenia rekrutacji i selekcji, wdrożenia nowego pracownika do pracy, obiegu dokumentów kadrowych i płacowych, naliczania wynagrodzeń, oceny wyników pracy i kompetencji. Prawdziwą sztuką w wykonaniu departamentu HR jest właściwe połączenie procesów, aby stały się wsparciem w codziennej pracy menedżerów i pracowników firmy.

Pobierz raport

Prowadzone co roku, ukazuje preferencje polskich specjalistów i menedżerów odnośnie potencjalnego miejsca zatrudnienia.

Pobierz raport

Cyfrowa transformacja zdecydowanie wkroczyła w obszar zarządzania talentami. Sprawdziliśmy, jak świat HR w Polsce wykorzystuje potencjał nowych technologii.

Pobierz raport

Prowadzone co roku, ukazuje postawy na rynku pracy pod kątem poszukiwania pracy, chęci do zmiany oraz gotowości do relokacji.

Pobierz raport

Badanie, którego celem jest sprawdzenie skali zjawiska attrition, czyli rotacji dobrowolnej wśród pracowników. 

Pobierz raport

Newsletter

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj