Ten sposób aplikowania umożliwia wysłanie tylko pliku CV. Rekomendujemy rejestrację Profilu Kandydata. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

Zarejestruj swój Profil Kandydata. To zajmie tylko chwilę. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli szybciej oraz efektywniej znaleźć Twoją aplikację w przyszłości oraz zaproponować nowe, dopasowane indywidualnie oferty pracy.

POSIADASZ KONTO?

Branch Manager

Lokalizacja: Gdańsk
Rodzaj pracy: umowa o pracę
Branża: Engineering, IT Information Technology Services , ISP, Internet Providors
Data ważności: 2017 marca 10
Konsultant prowadzący: Sandra Czachowska
Nr. Ref: 200933

Zadania:

  • Realizację budżetu oddziału
  • Koordynacja i wsparcie pracy zespołu
  • Rozwój usługi u stałych klientów
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z partnerami w biurach Antal w Polsce i na świecie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji i sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Determinacja i nastawienie na osiąganie celu
  • Wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz atrakcyjny system premiowy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Naukę języka angielskiego
  • Możliwość zaistnienia w mediach i na rynku w roli eksperta
  • Ciekawe i pełne wyzwań ścieżki rozwoju
  • Pakiet niezbędnych szkoleń i niepowtarzalny know-how!

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj