PL EN CZ

Technolog Lakierni

nr ref: /187/02/2021/HS
Konsultant prowadzący: Hanna Sarbinowska
Bolesławiec (dolnośląskie)
Praca stała 23 lutego 2021

Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Bolesławcu szukamy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • nadzór pośredni nad kontrolą procesu - zapewnienie parametrów produkcyjnych, współpraca z UR
  • koordynowanie działań firmy czyszczącej
  • nadzór i kontakt z dostawcami farb i chemikaliów
  • realizacja celów jakościowych klienta
  • testowanie materiałów lakierniczych
  • przygotowywanie reklamacji dotyczących złej jakości dostaw
  • wdrażanie nowych kolorów
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych i formularzy
  • współudział w tworzeniu i aktualizacji Planów Kontroli, FMEA
  • szkolenie nowych pracowników (kontrola procesu) i współudział w tworzeniu programów szkolenia dla pozostałych pracowników lakierni
  • nadzór nad stanami magazynowymi materiałów lakierniczych
  • inicjowanie działań związanych z wyjaśnianiem niezgodności zgłaszanych przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • inicjowanie działań związanych z usprawnieniami procesów, redukcją kosztów, poprawą bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata na stanowisku związanym z procesami produkcyjnymi w branży automotive
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)
  • znajomość programów komputerowych (MS Office, SAP – SCOOP – SQP)
  • znajomość narzędzi lean (5S, 8D, Kaizen, 7 strat, 5why, diagram Ishikawy, convergency, PDCA, A3),
  • zasady bezpieczeństwa (6 NN, LOTO, 5 filarów bezpieczeństwa)

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Premie uzależnione od wyników Twojej pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie