Facebook Pixel

Ulubione oferty

Nie znalazłeś/-aś niczego dla siebie?

Zostaw nam swoje CV

Dodaj CV

Oddział Antal

Oddział Enloyd

Dywizja Antal SSC/BPO to zespół konsultantów wyspecjalizowanych w realizacji projektów rekrutacyjnych dla struktur centrów usług wspólnych oraz centr outsourcingowych. Szeroka specjalizacja pozwala na prowadzenie procesów w obszarach: księgowości i finansów, bankowości, HR, obsługi klienta, logistyki i zakupów.

Sebastian Sala zdjęcie

Sebastian Sala Business Unit Director SSC/BPO

Zespół Antal Operations & Engineering na terenie całej Polski realizuje projekty związane z rekrutacją dla branż: motoryzacyjnej, opakowaniowej, elektronicznej, FMCG, chemicznej, logistycznej, budowlanej, nieruchomości oraz energetycznej - ze szczególnym uwzględnieniem energii odnawialnych.

Roman Zabłocki zdjęcie

Roman Zabłocki Business Unit Director Engineering & Operations

Antal Sales & Marketing to zespół specjalistów odpowiedzialnych za rekrutację w obszarze sprzedaży, marketingu i operacji. Zespół konsultantów jest odpowiedzialny za procesy rekrutacyjne z branży: FMCG, Retail, TSL, Agriculture, Technical, Media, czy Business Development.

Maryla <br> Aftanasiuk-Lisiecka zdjęcie

Maryla
Aftanasiuk-Lisiecka
Business Unit Director
Sales & Marketing

W Antal w przejrzysty sposób prowadzimy procesy rekrutacyjne IT - wśród obszarów naszego działania znajdują się takie specjalizacje jak software development, Infrastructure Management oraz IT Sales /Marketing.

Fabian Pietras zdjęcie

Fabian Pietras Business Unit Director
IT Services

Dział Finance & Administration zajmuje się zarządzaniem finansami oraz obsługą administracyjną. Odpowiada za monitorowanie budżetu, prowadzenie rachunkowości, kontrolę wydatków, obsługę płac, rozliczenia podatkowe, a także zapewnienie zgodności z przepisami prawnymi. Nadzoruje infrastrukturę biurową i procesy administracyjne w przedsiębiorstwie.

Małgorzata <br> Parczewska-Pałka zdjęcie

Małgorzata
Parczewska-Pałka
Chief Financial Officer
Finance & Administration

Jednym z obszarów bardzo dynamicznego rozwoju Antal jest usługa outsourcingu. Już dziś dla naszych klientów zatrudniamy ponad 500 kontraktorów realizujących usługi na rzecz klientów Antal. Naszym celem na najbliższe lata jest dalszy dynamiczny wzrost w tym obszarze.

Dominik Kalinowski zdjęcie

Dominik Kalinowski Head of Outsourcing

Proponujemy naszym klientom rozwiązania w następujących obszarach: employer branding, marketing rekrutacyjny, candidate experience, obsługa social media oraz działania z obszaru market research, w tym tworzenie raportów prezentujących trendy na rynku pracy, raporty płacowe, a także badania satysfakcji pracowników.

Agnieszka Wójcik zdjęcie

Agnieszka Wójcik Communications & Market Research Director

Dział HR obejmuje szeroki zakres działań związanych zarówno z zarządzaniem zasobami ludzkimi, jak i obszarem kadrowo-płacowym. Jest odpowiedzialny za rekrutację, selekcję i integrację pracowników, rozwój ich kompetencji oraz tworzenie polityk personalnych z uwzględnieniem kultury organizacyjnej.

Katarzyna Biernacka zdjęcie

Katarzyna Biernacka Chief People Officer