Facebook Pixel

Ulubione oferty

Referencje

Strategic Sourcing Manager
Współpraca z firmą Antal Sp. z o.o. jest bardzo efektywna, a poziom świadczonych usług wysoki i profesjonalny. Stanowiska zostały zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami pod względem merytorycznym jak i terminowym.
Artur Podobiński Strategic Sourcing Manager Ericsson Zobacz
Prezes Zarządu
Współpraca w ramach prowadzonego projektu przebiegała z należytą starannością, rzeczowością i profesjonalizmem. Rekomendowani kandydaci byli dobrze dopasowani do oczekiwanego profilu kompetencyjnego, jak i kultury organizacji, dlatego też projekt zakończył się sukcesem w założonym harmonogramie projektu.
Krzysztof Krempeć Prezes Zarządu Mercor Zobacz
Prezes Zarządu
Nasze uwagi lub sugestie co do proponowanych kandydatów były przyjmowane niezwłocznie, pozwalając na szybkie procesowanie projektu rekrutacyjnego. Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować firmę Antal jako godnego zaufania, solidnego partnera oferującego usługi na wysokim poziomie.
Krzysztof Pindral Prezes Zarządu Heidelberg Zobacz
Country Manager
Rekomendujemy Antal jako zaufanego partnera w procesach rekrutacyjnych, zwłaszcza w przypadku wysokich wymagań, które muszą spełnić kandydaci oraz potrzeby zweryfikowania ich.
Andrzej Niziołek Country Manager Commvault Zobacz
HR Director
Firma Antal jest naszym wieloletnim partnerem w rekrutacji na różne szczeble stanowisk, zarówno menedżerskie, jak i specjalistyczne. Dzięki efektywnej współpracy z Antal, a w szczególności z Panią Anną Piotrowską-Banasiak, która dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi oraz znajomości naszej organizacji, pomogła nam pozyskać wartościowych kandydatów.
Adriana Rychter HR Director APSYS
Menedżer ds. Rekrutacji
Zespoł Antal odznacza się wysoką skutecznością rekomendując kandydatów o wysokich kompetencjach, dopasowanych do profilu stanowiska, a także do kultury organizacyjnej.
Małgorzata Podrażka Menedżer ds. Rekrutacji Prudential Zobacz
Prezes Zarządu
W wyniku rekrutacji prowadzonej z udziałem Antal Sp. z o.o. wybraliśmy kandydata spełniającego nasze oczekiwania i złożyliśmy mu ofertę zatrudnienia. Możemy polecić firmę Antal Sp. z o. o. jako rzetelnego partnera w biznesie.
Dariusz Poniewierka Prezes Zarządu Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Zobacz
HR Business Partner
Rekrutacja, prowadzona przez Antal, przebiegła sprawnie i skutecznie. Zakończyła się w styczniu złożeniem oferty pracy rekomendowanemu kandydatowi. Efekt tej współpracy pozwala nam na rekomendację firmy Antal jako skutecznego partnera biznesowego.
Aneta Rosik HR Business Partner Axa Direct Zobacz
Prezes Zarządu
Konsultanci Antal, na każdym etapie procesu rekrutacji, wykazywali dużą inicjatywę i zaangażowanie w proces i poszukiwania odpowiedniego kandydata. Począwszy od ustalenia naszych oczekiwań, przez rekomendację odpowiedniego kandydata, po stały kontakt, aż do złożenia oferty pracy. Podchodząc do pracy w sposób profesjonalny potrafili zbudować relacje oparte na zaufaniu.
Paweł Paluszyński Prezes Zarządu April Polska Assistance Zobacz
Członek Zarządu
Usługi świadczone przez Antal są profesjonalne i spełniają nasze oczekiwania. Dzięki wsparciu ze strony Antal rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma wykwalifikowanymi pracownikami.
Marcin Pluta Członek Zarządu Sollers Consulting Zobacz
Kierownik działu informatyki
Dzięki doświadczeniu Konsultantów Antal w branży IT, udało się bardzo trafnie określić nasze potrzeby kompetencyjne przy realizacji bardzo trudnego projektu wdrożeniowego. Pomoc Testera z Antal wpłynęła korzystnie na odbiór prac wdrożeniowych oraz przyśpieszyła prace projektowe.
Grzegorz Sobierajski Kierownik działu informatyki Dozamel Zobacz
Dyrektor Techniczny
Firma Antal w dotychczasowej współpracy wykazała się szeroką bazą kandydatów, szybkością w zakresie prezentacji Kandydatów spełniających profil stanowiska oraz sprawną organizacją przy finalizowaniu rozmów rekrutacyjnych z wybranymi przez nas kandydatami.
Jacek Chmiel Dyrektor Techniczny Altkom Software & Consulting Zobacz
Dyrektor
Przesyłane przez Antal aplikacje kandydatów są wysokiej jakości. Wszelkie indywidualne potrzeby klienta są uwzględniane. Zlecenia są realizowane w krótkim okresie czasu, przy bardzo dobrej komunikacji ze strony przedstawicieli firmy z różnych jej działów.
Wojciech Palczyński Dyrektor Trapeze Poland Zobacz
Dyrektor Departamentu Sprzedaży
Projekt zakończył się pełnym sukcesem. Po krótkim czasie, w którym poznaliśmy własne oczekiwania Antal Int. Przedstawił kilkunastu kandydatów odpowiadających profilowi pracowników, których poszukiwaliśmy.
Maciej Ostrowski Dyrektor Departamentu Sprzedaży Dom Maklerski TMS Brokers Zobacz
HR Manager
Dzięki profesjonalnej diagnozie potrzeb firmy oraz aktywnemu uczestnictwu w dostosowaniu projektów do indywidualnych potrzeb konkretnych działów, projekty zostały zrealizowane sprawnie i efektywnie.
Katarzyna Goral HR Manager Proama Zobacz
Dyrektor Oddziału
Jako firma, byliśmy całkowicie zadowoleni z profesjonalizmu i jakości usługi. Dzięki szerokiej wiedzy Antal dotyczącej sektora ubezpieczeń, mogliśmy poznać najlepiej wykwalifikowanych kandydatów w danych obszarach kompetencji.
Colin Turner Dyrektor Oddziału Prevoir Zobacz
Dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi
W niedługim czasie po rozpoczęciu projektów Antal przedstawiał kandydatów odpowiadających w pełni profilom pracownika, których poszukiwaliśmy. Spośród przedstawionych kandydatów wybraliśmy osoby, które obecnie u nas pracują.
Joanna Tyszka Dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi Grupa LOTOS Zobacz
HR Generalist
Pani Małgorzata przedstawiła nam dostępne na rynku narzędzia, pomogła w wyborze takiego, które było najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Na etapie testowania i feedbackowania działania były prowadzone w sposób profesjonalny i bezpieczny dla kandydatów oraz naszej organizacji.
Paulina Pindor HR Generalist e-commerce services Zobacz
Dyrektor Personalny
Rekomenduję Panią Małgorzatę Pukropek do udziału w realizacji projektów wymagających specjalistycznej wiedzy z obszaru miękkiego HR’u, a szczególnie w projektach oceny i rozwoju kompetencji pracowników.
Leszek Izydorczyk Dyrektor Personalny Young Digital Planet Zobacz
Sales & Marketing Manager PL/EE
Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Antal pozwala nam rekomendować tę firmę wszystkim ceniącym terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Dotychczasowe bardzo pozytywne doświadczenia skłaniają nas do dalszej współpracy.
Andrzej Skrzypczyk Sales & Marketing Manager PL/EE Smith&Nephew Zobacz
Dyrektor Personalny
Współpracujemy z firmami świadczącymi wysoki poziom usług, a taką jest firma Antal. Projekt zlecony firmie Antal w 2013 roku polegał na zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu Assesment Centre dla menedżerów i Przedstawicieli Handlowych (około 200 osób) i został wykonany w sposób profesjonalny i terminowy, ze zrozumieniem wymagań dla poszczególnych ról i stanowisk.
Anna Dębicka-Rasiak Dyrektor Personalny Imperial Tabacco Zobacz
HR Manager
Kompleksowy zakres informacji dał nam pełny obraz możliwości i obszarów rozwojowych każdej z osób przedstawionych na finalnej liście kandydatów. Pogłębiona analiza potencjału pozwoliła nam podjąć właściwą decyzję i zmaksymalizowanie dopasowanie kandydata do kultury organizacyjnej.
Izabela Młodzianowska-Zwoźniak HR Manager Super-Pharm Poland Zobacz
Dyrektor Zarządzający
Chciałbym podziękować firmie Antal Sp. z o.o. za bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadzony proces rekrutacyjny (…) przedstawieni nam kandydaci, zostali bardzo staranni dobrani, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Jan Wernicki Dyrektor Zarządzający Oriflame Poland Zobacz
Dyrektor Zarządzający
Firma Antal dała się poznać jako solidny pracodawca wywiązujący się terminowo i bez zastrzeżeń z przyjętych zobowiązań, a konsultanci wykazali się dużą wiedzą fachową. Firma potrafi wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta.
Andrzej Baron Dyrektor Zarządzający Abena Polska Zobacz
Recruitment Manager
Antal zapewnia wysokiej jakości usługę rekrutacji i posiada szeroką wiedzę dotyczącą rynku pracy. Rekomenduję Antal jako partnera biznesowego w wielu projektach rekrutacyjnych wymagających pro aktywnego podejścia. Konsultanci firmy Antal są zawsze profesjonalni i skupiają się na dostarczeniu efektów pracy na czas oraz utrzymywaniu efektywnych relacji z klientami.
Agnieszka Gorczyca Recruitment Manager Shell Business Service Centre Kraków Zobacz
Recruitment Manager
Firma szybko reaguje na zapotrzebowanie, rekomendacje kandydatów odbywają się szybko. Wiele projektów rekrutacyjnych zakończyło się sukcesem. W krótkim terminie czasu udało się pozyskać odpowiednich pracowników, którzy spełniali nasze wymagania i odpowiadali profilowi przedstawionemu firmie Antal.
Katarzyna Kwiatek Recruitment Manager Capgemini Polska Zobacz
Group Poland HR Director
Z pewnością nawiązanie współpracy z firmą Antal było trafnym wyborem. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt, że na każdym etapie realizacji projektu mogliśmy liczyć na dostępność oraz zaangażowanie specjalistów Antal oraz korzystać z ich doświadczenia. Rekomendowani kandydaci byli starannie wyselekcjonowani i dzięki temu większość z nich wpasowała się dobrze w nasze wymagania.
Magdalena Wojtasiak Group Poland HR Director Faurecia Automotive Polska Zobacz
Csesznok László Sonrisa Informatikai Kft
G. Norbert Nemzetközi autóipari gyártás, fejlesztés

Chcesz dołączyć do zadowolonych klientów?

Zacznij swoją
historię

Zapytanie