Facebook Pixel

Ulubione oferty

O Antal

Antal jest wiodącą firmą w regionie CEE, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań w zakresie rekrutacji stałych, consultingu HR oraz outsourcingu. U podstaw naszego sukcesu leży wysoka jakość oferowanych usług oraz ludzie, których kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 26 lat działalności firmy. Tworzymy metody i narzędzia, które przewyższają oczekiwania klientów i standardy rynkowe, będąc jednocześnie liderem zrównoważonej transformacji w branży. 

Oferujemy naszym partnerom biznesowym wiedzę i doświadczenie ekspertów z 10 głównych sektorów, w ramach których zapewniamy usługi dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań. Branżowe ukierunkowanie konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.  

Zakres naszego wsparcia jest bardzo szeroki – od realizacji kompleksowych procesów rekrutacji stałej, poprzez outsourcing usług, w tym RPO i contracting, aż po działania Employer Branding, HR Consulting, a także świadczenie kompleksowej usługi badań i analizy rynku. 

Nasza misja  

Naszą misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze

Od 1996 roku pomagamy milionom ludzi osiągać zawodowy sukces, a organizacjom dostarczamy skuteczne rozwiązania wpływające na rozwój ich biznesu. Wypełniamy naszą misję, łącząc ludzi i umożliwiając rozwijanie się firm, karier i całej społeczności. Ludzie są naszą pasją, źródłem wiedzy i inspiracji. Jesteśmy blisko, pielęgnujemy relacje, doradzamy. Słuchamy głosu pracowników, klientów i kandydatów. Troska o ich zaangażowanie przekłada się na wzrost jakości, a to wspiera rozwój biznesu i jego wyniki. 

Nasza wizja 

Nasza wizja wyznacza ramy działania i kieruje każdym aspektem naszej działalności. Określa i pomaga stopniowo osiągać zrównoważony, jakościowy wzrost.

  • Działania, które podejmujemy jako organizacja, odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu rynku pracy. Chcemy być w gronie TOP 3 największych firm usług HR na wszystkich rynkach, na których działamy.
  • Nasza wizja wykracza daleko poza standardowe usługi HR. Chcemy kształtować rynek pracy i być liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług na rynku pracy, które pozwalają naszym klientom i kandydatom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy. 

Zrównoważony rozwój  

Jako firma doradztwa personalnego kształtująca trendy na rynku pracy zdajemy sobie sprawę, że spoczywa na nas nie tylko odpowiedzialność, ale również szansa na przeprowadzanie realnych zmian mających wpływ na otoczenie. Dążymy do zapewnienia godnej pracy dla wszystkich uczestników rynku i przyczyniamy się do budowania bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. Redukujemy bezrobocie i dbamy o wyrównanie szans na rynku pracy. Rozwijamy kapitał ludzki poprzez ułatwienie organizacjom możliwości optymalizacji zarządzania zasobami ludzkimi. Kandydatom oferujemy wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym. 

Całość naszych działań obszarze zrównoważonego rozwoju tworzy program 3P: People, Planet, Prosperity.  

Zapytanie ofertowe

Podejmij współpracę z Antal

28 lata doświadczenia
na polskim rynku pracy 22 lata doświadczenia 
na polskim rynku pracy

7 biur w Polsce
oraz regionie CEE 8 biur w Polsce
oraz regionie CEE

130+ konsultantów 115 konsultantów

10 wyspecjalizowanych
dywizji rekrutacyjnych 10 wyspecjalizowanych 
dywizji rekrutacyjnych

5 biur w Polsce 5 biur w Polsce

30+ obsługiwanych krajów 30 obsługiwanych krajów

1500+ zatrudnianych kandydatów rocznie 1228 zatrudnianych kandydatów rocznie

15 usług doradczych i analitycznych 12 usług doradczych i analitycznych

Historia firmy

1996

Powstanie Antal International w Polsce

2004

Artur Skiba zostaje Dyrektorem Zarządzającym

2008

Powołanie wyspecjalizowanych dywizji rekrutacyjnych

2010

Utworzenie dywizji Antal IT Services oraz poszerzenie działań o outsourcing i contracting IT

2011

Otwarcie biur regionalnych w Krakowie i we Wrocławiu

2012

Antal zatrudnia 100 osób, powstaje dywizja SSC/BPO, uruchomienie usługi Antal HR Consulting

2013

Nowy inwestor: Work Service

2014

Otwarcie biur w Poznaniu i Pradze

2015

Powstanie marki Enloyd na Węgrzech, rozszerzenie portfolio usług o Employer Branding

2016

Rozbudowanie struktury o Antal Market Research opracowującej raporty płacowe i komercyjne badania rynku pracy

2017

Strategia TIGER na lata 2017-2020

2018

Uruchomienie usługi ReX Recruitment Exchange

2019

Pozyskanie nowych inwestorów; Artur Skiba i Artur Migoń przejmują udziały Antal

2022

Nowa strategia Growth na lata 2022-2025, powstanie dywizji Outsourcing

Nagrody

Nagroda Rekrutera

Nagroda Rekrutera

Kategoria Rekrutacja Stała – Laureat 2016

Gazela Biznesu

Gazela Biznesu

Laureat 2016, 2015, 2014, 2013

Bohaterowie HR

Bohaterowie HR

Partner dla HR – nominacja 2014

EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards

EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards

Professional Service Provider of the Year – Nominacja 2014

CEE Outsourcing and Shared Services Awards

CEE Outsourcing and Shared Services Awards

Kategoria Best Recruitment Firm of the Year – Nominacja 2013, 2014

Lider Polskiego Biznesu

Lider Polskiego Biznesu

Nominacja 2013, 2014

Medal Europejski

Medal Europejski

Laureat 2012, 2013, 2014

Outsoucing Stars

Outsoucing Stars

Nominacja 2013

Gepard Biznesu

Gepard Biznesu

Laureat 2013

Ambasador Polskiej Gospodarki

Ambasador Polskiej Gospodarki

Kategoria Marka Europejska – Laureat 2014 Kategoria Partner Firm Zagranicznych – Laureat 2012, 2013

Partnerzy

ACCA

ACCA

ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu zarządzania, finansów i rachunkowości. ACCA oferuje rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania. Celem ACCA jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości kwalifikacji z zakresu finansów, ale również dzielenie się wiedzą, promowanie wysokich standardów zawodowych, etycznych i zarządczych oraz wspieranie interesu publicznego.

IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy

IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy

Misją IAA Polska jest kształtowanie zrównoważonego rozwoju rynku komunikacji marketingowej. Mamy świadomość, że reklama ma ogromny wpływ na społeczeństwo poprzez kreowanie potrzeb i postaw. Dlatego naszym celem jest zrównoważony rozwój branży – z poszanowaniem zasad etycznych. Kluczowe wartości dla IAA Polska to transparencja, inkluzywność i współpraca. A przede wszystkim dialog: z partnerami zewnętrznymi, ale też wewnątrz branży. Jesteśmy najszerszą, najbardziej wpływową reprezentacją branży reklamowej w Polsce. Jako jedyna organizacja skupiamy przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji marketingowej: reklamodawców, media, agencje mediowe, reklamowe, badawcze, technologiczne i inne. Występujemy w imieniu całego środowiska: wpływamy na otoczenie legislacyjne, promujemy dobre praktyki, upowszechniamy wiedzę na temat innowacji i nowych trendów, realizując konkretne projekty.

Polskie Forum HR

Polskie Forum HR

Polskie Forum HR jest najbardziej wpływową organizacją pracodawców reprezentującą rynek agencji zatrudnienia. Od 2002 roku działa na rzecz budowy efektywnego rynku pracy poprzez wpieranie zrównoważonego rozwoju usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i Europie. Firmy członkowskie Polskiego Forum HR zatrudniają ponad 2,5 tys. pracowników wewnętrznych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. W ubiegłym roku wsparły w zatrudnieniu blisko 300 tys. osób zarówno w formie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych jak i delegowania za granicę.

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza

Misją Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej jest kompleksowe wsparcie stosunków gospodarczych i handlowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w obu krajach. Doceniając praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej zapewnia wysokiej jakości szkolenia biznesowe oraz organizuje wydarzenia zarówno w Polsce i jak i na Węgrzech.

Swoimi działaniami pragnie promować dobre praktyki w obustronnych relacjach gospodarczych i wspierać jak najwięcej przedsiębiorstw na drodze do sukcesu. Podstawy jej działalności to wiedza, współpraca i zaufanie.

Pracodawcy RP

Pracodawcy RP

Organizacja powstała w listopadzie 1989 roku. Jesteśmy uznanym partnerem społecznym w Polsce i w Europie. Siłą Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej są racje i argumenty prezentowane politycznym i ekonomicznym decydentom oraz liczba i różnorodność naszych członków: związków, federacji i firm. O naszym potencjale stanowi wieloletnie doświadczenie i sukcesy, które osiągnęliśmy, realizując naszą naczelną ideę – tworzenia państwa przyjaznego pracodawcom. Naszą pozycję budujemy także hołdując – w każdym podejmowanym działaniu – zasadom profesjonalizmu obiektywizmu, rzetelności i skuteczności.

Wspieramy wszelkie inicjatywy zmierzające do wzmocnienia roli polskich pracodawców oraz współpracuje dla realizacji wspólnych interesów środowiska biznesu ze wszystkimi organizacjami pracodawców i przedsiębiorców. Współpracujemy z partnerami społecznymi - organizacjami pracobiorców - dla osiągnięcia wspólnych korzyści pracodawców i pracowników wynikających z rozwoju gospodarczego, sprawiedliwych i stabilnych warunków zatrudnienia, bezpieczeństwa w pracy i spokoju społecznego. Wywieramy wpływ na władze publiczne wszystkich szczebli, by wspólny interes społeczeństwa, przedsiębiorców i rządzących - dobro Polski - mógł być realizowany, a głos pracodawców miał znaczenie przy podejmowaniu decyzji o przyszłości naszego kraju.

Pro Progressio

Pro Progressio

Pro Progressio jest unikalną organizacją w Polsce. Łączy w sobie doradztwo dzielenie się wiedzą i media branży nowoczesnych usług dla biznesu. Firma zajmuje się także organizacją konferencji i wydarzeń biznesowych. Pro Progressio zajmuje się edukacją, badaniami i promocją rozwoju przedsiębiorczości. Partner dla kluczowych międzynarodowych organizacji sektora BSS. Firma wspiera też rozwój przedsiębiorstw świadczących usługi B2B.

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC) to stowarzyszenie ludzi biznesu stworzone przez i dla przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. W chwili obecnej SPCC zrzesza ponad 400 członków, co sprawia, że należymy do grona największych izb bilateralnych działających w Polsce. Członkostwo w Izbie to możliwości nawiązywania kontaktów z elitarną grupą osób zarządzających prężnymi firmami skandynawskimi i sposób na znalezienie inspiracji dla każdego, kto dąży do rozwoju swojej firmy.

WSB Gdańsk

WSB Gdańsk

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

PSML - Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów

PSML - Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów jest organizacją non-profit, która reprezentuje interesy polskich menedżerów w obszarze łańcucha dostaw, logistyki i zakupów. Stowarzyszenie dąży do budowy w Polsce centrum kompetencyjnego na skalę europejską.

PSML stanowi miejsce wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy dotyczącą zarządzania łańcuchem dostaw. Współpracując z partnerami z różnych środowisk, PSML tworzy i promuje dobre praktyki biznesowe oraz prowadzi intensywne działania na rzecz rozwoju kompetencji, we współpracy z uczelniami i firmami. Stowarzyszenie stanowi również platformę startową dla inicjatyw rozwijanych przez swoich członków, które są realizowane w silnych partnerstwach z renomowanymi instytucjami i firmami, wykorzystując wzajemnie swoją skalę i zasięg.

Ważnym celem PSML jest inwestowanie w młode pokolenie, aby rozwijać nową grupę liderów łańcucha dostaw oraz wpływać na kształtowanie się profesjonalnych modeli łańcucha dostaw.

Podoba się?

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie