Antal elastycznie podchodzi do potrzeb pracodawców. Specjalizujemy się nie tylko w rekrutacji, ale również w doradztwie HR. Posiadamy wąskie specjalizacje w ramach zespołów. Dzięki temu nasi konsultanci są ekspertami w poszczególnych obszarach rynku – doradzą zarówno przy wyborze kandydata, jak i przy planowaniu rozwoju poszczególnych stanowisk. Oferujemy również profesjonalne usługi oceny pracowników (180 i 360 stopni), Assessment i Development Centre oraz jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce testów psychometrycznych Self Management Group – narzędzi dedykowanych rekrutacjom na stanowiska sprzedażowe.

Wybierz interesującą Cię usługę:

Rekrutacja
Rekrutacja
  Contracting IT
Contracting IT
  Testy psychometryczne
Testy psychometryczne
  HR Consulting
HR Consulting

 

RPO
RPO
  Market Research
Market Research
  Multi-Recruitment
Multi-Recruitment
  Employer Branding
Employer Branding


Zalety współpracy z Antal

  • Konsultanci Antal równolegle specjalizują w zakresie sektora i dyscypliny, dzięki czemu są ekspertami i docierają znacznie szybciej do odpowiednich kandydatów.
  • Doskonała znajomość branży – nierzadko wsparta doświadczeniem zawodowym w tym obszarze – umożliwia zweryfikowanie kluczowych kompetencji oraz optymalne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i kultury organizacyjnej firmy.
  • Przykładamy wagę do sprawdzenia motywacji kandydata i rekomendujemy kandydatów, którzy świadomie planują karierę zawodową i chcą związać się ze swoim pracodawcą na dłużej.
  • Dbamy o relacje partnerskie z pracodawcami, doradzamy nie tylko przy definiowaniu profilu stanowiska i wyborze kandydata, ale również przy planowaniu rozwoju poszczególnych stanowisk oraz strategicznych zmianach w organizacji.

Pobierz broszurę firmową żeby dowiedzieć się więcej

Dowiedz się więcej

 

Sprawdź promocję

Czas to pieniądz. Nie śpij – działaj!

Newsletter

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj