Antal elastycznie podchodzi do potrzeb pracodawców. Specjalizujemy się nie tylko w rekrutacji, ale również w doradztwie HR. Posiadamy wąskie specjalizacje w ramach zespołów. Dzięki temu nasi konsultanci są ekspertami w poszczególnych obszarach rynku – doradzą zarówno przy wyborze kandydata, jak i przy planowaniu rozwoju poszczególnych stanowisk. Oferujemy również profesjonalne usługi oceny pracowników (180 i 360 stopni), Assessment i Development Centre oraz jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce testów psychometrycznych Self Management Group – narzędzi dedykowanych rekrutacjom na stanowiska sprzedażowe.

Wybierz interesującą Cię usługę:

Rekrutacja
Rekrutacja
  Contracting IT
Contracting IT
  Testy psychometryczne
Testy psychometryczne
  HR Consulting
HR Consulting

 

RPO
RPO
  Market Research
Market Research
  Multi-Recruitment
Multi-Recruitment
  Employer Branding
Employer Branding


Zalety współpracy z Antal

  • Konsultanci Antal równolegle specjalizują w zakresie sektora i dyscypliny, dzięki czemu są ekspertami i docierają znacznie szybciej do odpowiednich kandydatów.
  • Doskonała znajomość branży – nierzadko wsparta doświadczeniem zawodowym w tym obszarze – umożliwia zweryfikowanie kluczowych kompetencji oraz optymalne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i kultury organizacyjnej firmy.
  • Przykładamy wagę do sprawdzenia motywacji kandydata i rekomendujemy kandydatów, którzy świadomie planują karierę zawodową i chcą związać się ze swoim pracodawcą na dłużej.
  • Dbamy o relacje partnerskie z pracodawcami, doradzamy nie tylko przy definiowaniu profilu stanowiska i wyborze kandydata, ale również przy planowaniu rozwoju poszczególnych stanowisk oraz strategicznych zmianach w organizacji.

Pobierz broszurę firmową żeby dowiedzieć się więcej

Dowiedz się więcej

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj