Facebook Pixel

Junior Recruiter Pharma & Medical Devices

nr ref: /152/12/2018/MK
Konsultant prowadzący: Marta Kozieł
Warszawa (mazowieckie)
24 listopada 2022

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzisz procesy rekrutacyjne.
  • Działasz w modelu 360 stopni - masz kontakt zarówno z Klientem, jak i Kandydatem.
  • Uczysz się metod sprzedaży i pozyskiwania Klienta.

Nasze wymagania:

  • Masz pierwsze doświadczenie w rekrutacji i chcesz dalej rozwijać się w tej branży.
  • Praca z Klientem Cię nie przeraża, a wręcz przeciwnie ^^
  • Dobrze znasz język angielski - dużo rozmawiamy z obcokrajowcami.

Nice to have:

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta B2B.
  • Jesteś zainteresowany branżą farmaceutyczną.

To oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Dowolna forma umowy do wyboru (UoP, B2B, UZ).
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie.
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy.
  • Wielkie, kilkudniowe, tematyczne wyjazdy integracyjne - dwa razy w roku!
  • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie Kandydatów, negocjacje, sprzedaż itp.
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (w tym możliwość wykupienia pakietu stomatologicznego i rehabilitacyjnego na bardzo korzystnych warunkach).
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (dofinansowane zajęcia online z native’ami)
  • Imprezy integracyjne, Pizza Meetings, sporty zespołowe, wspólna gra w planszówki i zespół z którym można konie kraść