Facebook Pixel

Recruiter IT

nr ref: /94/04/2019/MK
Konsultant prowadzący: Marta Kozieł
Gdańsk (pomorskie), Warszawa (mazowieckie), Poznań (wielkopolskie), Kraków (małopolskie)
8 sierpnia 2022

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Twój zakres zadań:

  • Realizacja różnorodnych projektów rekrutacyjnych z obszaru IT

  • Rozwój biznesu poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów oraz projektów rekrutacyjnych

  • Poszukiwanie innowacyjnych metod dotarcia do Kandydatów

  • Budowanie i rozwój długotrwałych relacje i Klientami oraz Kandydatami

Nasze wymagania:

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w rekrutacji i sprzedaży oraz znajomością branży IT

  • Lubisz sprzedaż, kontakt z ludźmi i nawiązywanie długofalowych relacji

  • Jesteś team playerem pełnym energii i pasji do pracy

  • Jesteś nastawiony na osiąganie wyznaczonych celów, wprowadzenie kultury pracy opartej na współpracy, świadomości biznesowej i realizacji wspólnych celów

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Uwielbiasz pracować z ludźmi i z łatwością nawiązujesz z nimi relacje

  • A ponadto chcesz stać się ekspertem w obszarze rekrutacji IT

To oferujemy:

  • Codzienną pracę w odnoszącym sukcesy, zgranym i ambitnym zespole Antal

  • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Pakiet szkoleń i możliwość czerpania z firmowych dobrych praktyk i doświadczeń

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy

  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość podnoszenia kompetencji językowych)