Facebook Pixel

Ulubione oferty

  • Różnorodność rynku oczekuje od nas elastycznych działań. Dlatego Klientom potrzebującym szybkich rozwiązań biznesowych oferujemy Contracting IT, czyli projektową formę współpracy, o określonym czasie trwania.

Contracting pozwala na szybkie wsparcie firmowego działu IT o projektowo niezbędne kompetencje, czy kompleksowy zespół specjalistów, bez konieczności uruchamiania wewnętrznych procedur rekrutacyjnych. Nasi konsultanci z dywizji Antal IT Services dysponują kilkuset osobową bazą stałych kontraktorów oraz na co dzień odnajdują wykwalifikowanych Kandydatów, którzy nawiązują terminową współpracę z Klientem.

Dlaczego elastyczny Contracting IT to coś, czego Twoja firma może potrzebować? 

Nie każda firma dysponuje mocnym zapleczem specjalistów IT. Wynika to z wcześniejszych potrzeb, które nie zakładały na przykład ekspansji do e-commerce lub pokrewnych sektorów. Przychodzi jednak taki czas, że tego typu przedsiębiorstwo zastanawia się nad tym, czy aby to nie jest dobry moment na zatrudnienie pracowników IT, którzy będą wsparciem w cyfrowych działaniach firmy - niezależnie od tego, czy będzie to ostatecznie sprzedaż, realizacja projektów czy tylko wsparcie reprezentacyjne dla marki. Rekrutacja specjalistów z działu IT jest zawsze trudna i kluczem do sukcesu jest wybranie najlepszych na rynku kandydatów, którzy będą w odpowiedni sposób podchodzić do wszelkich zadań wynikających z potrzeb firmy. 

Stąd też, w Antal oferujemy elastyczny Contracting IT, który zakłada współpracę projektową z Klientem - biorąc pod uwagę czas, budżet oraz docelowe potrzeby. Klient powierza nam dotarcie do odpowiednich kandydatów oraz wszelkie procesy - natomiast ci kandydaci będą pracować jako kontraktorzy, z opcją zatrudnienia - jeżeli nasi klienci uznają, że chcą mieć ich w swoich strukturach pracowniczych na stałe. To niezwykle wygodny oraz efektywny sposób wygenerowania istotnego wsparcia IT w każdej firmie. Antal, rozumiejąc potrzeby swoich klientów, przez lata wykształcił model, który sprawdza się w przypadku wielu przedsiębiorstw. 

Korzyści płynące z usługi Contracting IT w Antal 

  • Zwiększenie szans zrealizowania projektu w określonym czasie i budżecie bez zwiększania headcount'u.
  • Niższe koszty back-office związane z zatrudnieniem (Księgowość, HR, IT etc.).
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów prowadzona przez konsultantów wyspecjalizowanych w danym sektorze.
  • Elastyczność zatrudnienia w przejściowych okresach, w fazie implementacji nowych systemów lub automatyzacji procesów.
  • Zatrudnienie ekspertów w wybranej dziedzinie na określony czas przy elastycznej formie zatrudnienia.
  • Obniżenie kosztu rekrutacji.

Usługa Try&Hire stanowi hybrydę klasycznego contractingu oraz rekrutacji, ponieważ umożliwia przedłużenia współpracy po zakończeniu kontraktowanego projektu. Poza korzyściami płynącymi z klasycznej usługi Contracting, to rozwiązanie umożliwia weryfikację kompetencji pracownika w praktyce, przed podjęciem decyzji o nawiązaniu trwałej współpracy.

Do dobrych usług nie trzeba przekonywać szczególnie mocno. Czujesz, że Twoja firma potrzebuje istotnego wsparcia IT, jednak chcesz tego dokonać w elastycznej formie? Antal ma dla Ciebie usługę która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami! 


Sprawdź inne usługi Antal: 

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Fabian Pietras zdjęcie
Fabian Pietras Business Unit Manager Antal IT Services

Fabian dołączył do Antal w listopadzie 2010 r. Swoją ścieżkę kariery w Antal rozpoczął od stanowiska konsultanta w zespole Engineering and Operations. Początkowo był odpowiedzialny za sektor energetyczny, następnie budowlany i TSL. W 2015 roku wyjechał na Węgry, gdzie rozwijał spółkę córkę Enloyd. W lipcu 2016 wrócił do kraju, gdzie zajął się rozwojem dywizji Logistics & Construction oraz Oddziału Antal w Gdańsku. Obecnie pełni rolę menedżera w dywizji IT Services. Odpowiada za rozwój na terenie EMEA w zakresie IT Permanent Placement oraz IT Contracting.

Z wykształcenia Absolwent wydziału Energetyki i Paliw krakowskiego AGH oraz studiów podyplomowych HR BP Akademii Leona Koźmińskiego. Odbył roczny kurs zarządzania w przemyśle organizowany przez Institut Catholiques d'Arts et Métiers & Silesianum Professional.