Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal – Elastycznie z Contracting

Różnorodność rynku oczekuje od nas elastycznych działań. Dlatego Klientom potrzebującym szybkich rozwiązań biznesowych oferujemy Contracting, czyli projektową formę współpracy, o określonym czasie trwania.

Nasi specjaliści z dywizji Antal IT Services odnajdują wykwalifikowanych Kandydatów, którzy nawiązują terminową współpracę z Klientem. Contracting pozwala na szybkie wsparcie firmowego działu IT o projektowo niezbędne kompetencje, czy kompleksowy zespół specjalistów, bez konieczności uruchamiania wewnętrznych procedur rekrutacyjnych.

Korzyści płynące z usługi Contractingu 

  • Zwiększenie szans zrealizowania projektu w określonym czasie i budżecie bez zwiększania headcount'u.
  • Niższe koszty back-office związane z zatrudnieniem (Księgowość, HR, IT etc.).
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów prowadzona przez konsultantów wyspecjalizowanych w danym sektorze.
  • Elastyczność zatrudnienia w przejściowych okresach, w fazie implementacji nowych systemów lub automatyzacji procesów.
  • Zatrudnienie ekspertów w wybranej dziedzinie na określony czas przy elastycznej formie zatrudnienia.
  • Obniżenie kosztu rekrutacji.

Usługa Try&Hire stanowi hybrydę klasycznego contractingu oraz rekrutacji, ponieważ umożliwia przedłużenia współpracy po zakończeniu kontraktowanego projektu. Poza korzyściami płynącymi z klasycznej usługi Contracting, to rozwiązanie umożliwia weryfikację kompetencji pracownika w praktyce, przed podjęciem decyzji o nawiązaniu trwałej współpracy.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Fabian Pietras zdjęcie
Fabian Pietras Business Unit Manager Antal IT Services

Fabian dołączył do Antal w listopadzie 2010 r. Swoją ścieżkę kariery w Antal rozpoczął od stanowiska konsultanta w zespole Engineering and Operations. Początkowo był odpowiedzialny za sektor energetyczny, następnie budowlany i TSL. W 2015 roku wyjechał na Węgry, gdzie rozwijał spółkę córkę Enloyd. W lipcu 2016 wrócił do kraju, gdzie zajął się rozwojem dywizji Logistics & Construction oraz Oddziału Antal w Gdańsku. Obecnie pełni rolę menedżera w dywizji IT Services. Odpowiada za rozwój na terenie EMEA w zakresie IT Permanent Placement oraz IT Contracting.

Z wykształcenia Absolwent wydziału Energetyki i Paliw krakowskiego AGH oraz studiów podyplomowych HR BP Akademii Leona Koźmińskiego. Odbył roczny kurs zarządzania w przemyśle organizowany przez Institut Catholiques d'Arts et Métiers & Silesianum Professional.