Facebook Pixel
PL
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Assessment / Development Center, czyli centrum oceny i rozwoju służy do weryfikacji kompetencji oraz potencjału zawodowego.

Realizowany przez doświadczonych asesorów projekt daje kompleksowe informacje, umożliwiające pracodawcy lub menedżerowi podjęcie trafnych decyzji personalnych. Dotyczy to zarówno procesu rekrutacji nowych pracowników, jak i zarządzania zatrudnionym zespołem. 

Proces pogłębionej diagnozy kompetencji Assessment Center lub Development Center jest rekomendowany jako działanie towarzyszące rekrutacji wewnętrznej lub zewnętrznej na kluczowe stanowiska, w tym także na poziomie menedżerskim. Dodatkowo wskazany jest także przy realizacji projektów związanych z restrukturyzacją w organizacji, reorganizacją zespołu czy indywidualnym rozwojem pracowników. Po zakończeniu badania, zarówno pracodawca, jak i uczestnicy, otrzymują konstruktywną informację zwrotną. 

Projekty Assessment Center oraz Development Center realizowane są w sesjach grupowych lub indywidualnych.

Dowiedz się, jak w praktyce wygląda proces Assessment Center.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Anna Piotrowska-Banasiak zdjęcie
Anna Piotrowska-Banasiak Development Director, Business Unit Manager Antal Sales & Marketing

Headhunter z kilkunastoletnim doświadczeniem we wsparciu struktur międzynarodowych firm na rynkach: polskim, węgierskim i w Wielkiej Brytanii. Odpowiedzialna za relacje z kluczowymi klientami, zarządzanie projektami i współtworzenie strategii rekrutacji dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Ceniony ekspert rynku pracy, członkini Kapituły Konkursu „Siła Przyciągania”, promującego najlepsze praktyki z zakresu pozyskiwania, rozwoju i utrzymywania pracowników.

Z Antal związana od 2006 roku, gdzie jako konsultant, następnie Team Leader, Manager Zespołu i Dywizji razem z podległymi zespołami rozwijała długofalowe, partnerskie relacje z klientami i kandydatami.

Aktualnie pełni funkcję Dyrektor Rozwoju w Antal oraz jest managerem dywizji Antal Sales & Marketing. Aktywnie rekrutuje na stanowiska wyższego szczebla zarządzania w strukturach komercyjnych organizacji oraz kieruje wyspecjalizowanym zespołem, realizującym projekty na kluczowe stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach działów sprzedaży i marketingu. Jednocześnie angażuje się w projekty strategiczne i wspiera rozwój linii biznesowych Antal HR Consulting, Antal Employer Branding i Antal Market Research.