Facebook Pixel

Ulubione oferty

Dywizja Antal Multi-Recruitment odpowiada za wolumenowe projekty rekrutacyjne. Zespół doświadczonych konsultantów wspiera firmy stojące przed wyzwaniem pozyskania dużej grupy pracowników na tożsame bądź różnorodne profile stanowisk specjalistycznych. Usługa dedykowana jest głównie dla firm, w których istnieje potrzeba zatrudnienia od kilkunastu do kilkuset pracowników w ciągu roku. W ramach dywizji prowadzone są procesy na stanowiska entry level, specjalistyczne i menedżerskie dla firm o różnym profilu działalności - począwszy od branży FMCG czy retail, przez produkcję, motoryzację, po edukację i centra obsługi klienta. Dzięki wiedzy merytorycznej i doświadczeniu konsultanci dywizji Antal Multi-Recruitment dostarczają klientom najlepszej jakości rozwiązania w ramach wieloetapowych i rozbudowanych procesów rekrutacyjnych.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Roman Zabłocki zdjęcie
Roman Zabłocki Business Unit Director

Absolwent Andragogiki na Uniwersytecie Warszawskim, a także podyplomowych studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od ponad 10 lat jest odpowiedzialny za procesy rekrutacyjne dotyczące stanowisk średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych w branżach takich jak: przemysł ciężki, FMCG, branża opakowaniowa, motoryzacyjna i lotnicza. Doskonała znajomość specyfiki tych sektorów rynku, a także procesów produkcyjnych i zakupowych, pozwala mu na znalezienie odpowiednich kandydatów nawet na bardzo unikalne stanowiska. Są to m.in. Główni Technolodzy, Inżynierowie Procesu, Metalurdzy, Inżynierowie, Kierownicy i specjaliści działów Zakupów, Kierownicy Projektów, R&D Menedżerowie, Estymatorzy Kosztów.

Z firmą Antal związany od 2008 roku. W latach 2013 – 2015 odpowiedzialny za start-up szwajcarskiej firmy rekrutacyjnej. Od maja 2015 roku pełni funkcję menedżera zespołu Engineering & Operations, realizując projekty rekrutacyjne w całej Polsce na stanowiska eksperckie, a także średniego i wyższego szczebla zarządzania.