Facebook Pixel

Ulubione oferty

Multi Recruitment w Antal - rekrutacja wolumenowa na wyższym poziomie


Roman Zabłocki zdjęcie
Roman Zabłocki Business Unit Director

Istnieją takie stanowiska, które charakteryzują się dużym poziomem rotacji. W takich przypadkach warto zapoznać się w rekrutacją wolumenową, która jest w stanie odpowiadać na szczególne potrzeby firm. W jaki sposób Antal realizuje takie projekty dzięki dywizji Multi Recruitment?

Rekrutacja wolumenowa jest szczególnym podejściem w branży, które dedykowane jest wszędzie tam, gdzie rotacja pracowników jest spora i może przysparzać kłopoty pracodawcy. Najczęściej stosuje się ją w przypadkach, gdy istotne jest pozyskanie dużych ilości kandydatów o średnich lub niskich kwalifikacjach w takich sektorach jak sprzedaż, obsługa klienta, helpdesk, handel. W przypadku Multi Recruitment, istotniejsze są konkretne predyspozycje, talenty kandydatów, które można następnie szlifować już po zrekrutowaniu ich. Dla wielu z pozyskanych w ten sposób osób może być to nawet pierwsza praca w życiu. Ale nie warto generalizować: rekrutacja wolumenowa jest bardzo elastyczna pod tym względem i może sprawdzić się również w mniej standardowych scenariuszach. 

Sprawdź inne usługi Antal:

Dzięki rekrutacji wolumenowej przewiduje się oszczędność pieniędzy przez firmę, która potrzebuje zatrudnić wiele osób na dane stanowisko. Dlaczego? Możliwe jest tu zastosowanie tych samych procesów w każdej kolejnej iteracji rekrutacyjnej. Dodatkowo w Antal, oferujemy dostęp do naszych pracowników, którzy charakteryzują się doskonałym przygotowaniem, dysponują najlepszymi narzędziami oraz niezwykle szerokimi bazami kandydatów. Wszystko to powoduje, że koszt pozyskania jednego kandydata jest atrakcyjnie niski w porównaniu do tego, w jaki sposób odbywałoby się to w ramach pojedynczego procesu rekrutacyjnego. 

W ramach dywizji Multi Recruitment prowadzone są procesy na stanowiska entry level, specjalistyczne i menedżerskie dla firm o różnym profilu działalności - począwszy od branży FMCG czy retail, przez produkcję, motoryzację, po edukację i centra obsługi klienta. Dzięki wiedzy merytorycznej i doświadczeniu konsultanci dywizji Antal Multi Recruitment dostarczają klientom najlepszej jakości rozwiązania w ramach wieloetapowych i rozbudowanych procesów rekrutacyjnych.

Rekrutacja wolumenowa w Antal - dlaczego powinieneś ją wybrać?

  • Gwarancja jakości i efektu. W Antal korzystamy ze sprawdzonych metod rekrutacji wolumenowej oraz dbamy o to, by stworzony wspólnie z partnerem profil kandydata był jak najbardziej precyzyjny. Współpraca z nami z pewnością zakończy się powodzeniem w Twojej rekrutacji.
  • Szeroka baza kandydatów. Szybko docieramy do kandydatów niezależnie od regionu, predyspozycji czy poziomu doświadczenia. Z nami procesy rekrutacyjne są prostsze, szybsze i bardziej efektywne. 
  • Elastyczność Antal. Szybko zmieniające się trendy oraz potrzeby klienta nie są dla nas problemem. Takie sytuacje traktujemy  jako wyzwanie, dzięki któremu pokazujemy klientowi, że potrafimy w skuteczny  sposób prowadzić multi recruitment. 
  • Wieloletnie doświadczenie z różnymi klientami. Nieistotna jest dla nas branża, a także wielkość firmy, z którą współpracujemy. Nasi konsultanci posiadają doświadczenie z wielu firm co gwarantuje elastyczność i lepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów. NIe obawiamy się żadnego projektu, który do nas trafia i każdy realizujemy w wypracowany przez lata, świetnie działający sposób. 
  • Oszczędność zasobów. Czas, pieniądze, zaangażowanie Twoich pracowników. Multi recruitment przychodzi nam z ogromną łatwością dzięki szerokiej wiedzy naszych specjalistów oraz dostępowi do najlepszych narzędzi rekrutacyjnych. Twoja firma polubi lepiej zoptymalizowane koszty rekrutacji. 
  • Transparentność procesów rekrutacyjnych. Zapewniamy ciągły wgląd w postęp procesu multi recruitment dzięki szczegółowym raportom.

Multi Recruitment w Antal - opowiedz nam o swoich potrzebach

Każde przedsiębiorstwo to inna historia, inne potrzeby oraz nieco inne metody osiągnięcia jak najwyższych efektów w rekrutacji. W Antal działamy na sprawdzonych rozwiązaniach, dostosowując je do aktualnych potrzeb naszego partnera. bardzo dbamy o komunikację w zakresie rozpoznania szczegółowych oczekiwań, a także o jak najbardziej precyzyjny profil kandydata. Bez tego nie zaczynamy żadnego projektu rekrutacyjnego. 

Opowiedz nam o swojej firmie, o swoich potrzebach i swoim wymarzonym kandydacie. My opowiemy Ci, w jaki sposób możesz do niego dotrzeć dzięki Antal. Skontaktuj się z nami - razem odnajdziemy drogę do sukcesu Twojej firmy. 

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Roman Zabłocki zdjęcie
Roman Zabłocki Business Unit Director

Roman z Antal związany jest od 2008 roku. Jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w sektorze produkcyjnym, logistycznym i energetycznym. Specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych ekspertów i menedżerów średniego i wyższego szczebla w branżach takich jak: energetyka, FMCG, branża opakowaniowa, motoryzacyjna, TSL. Wieloletnie doświadczenie Romana oraz doskonała znajomość rynku i specyfiki branży gwarantują pozyskanie odpowiednich kandydatów na kluczowe stanowiska w organizacjach w Polsce i regionie CEE. Praktyk i szkoleniowiec wywiadu kompetencyjnego, prowadzi kluczowe projekty metodą direct search i networkingiem. Promotor idei zrównoważonego rozwoju. Współtwórca strategii ESG Antal, jak również inicjator zmian na rynku pracy w tym zakresie. Ekspert rynku pracy w branży motoryzacyjnej. W dywizji Engineering and Operations odpowiedzialny za rozwój usługi Outsourcingu i Interim Managementu. Prywatnie pasjonat sportów zespołowych i psychologii pozytywnej.