Facebook Pixel

Ulubione oferty

Rekrutacja - HR & Admin w Antal

Budowanie odpowiedniego “doświadczenia pracownika” oraz pozyskiwanie jak najlepszych specjalistów do spraw zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, a także osób odpowiedzialnych za szeroko pojęte zarządzanie to aktywności, które w istotny sposób wpływają na kondycję przedsiębiorstwa. W Antal rozumiemy te potrzeby - stąd oferujemy pomoc w pozyskiwaniu najlepszych specjalistów z wyżej wymienionych obszarów. 

Dział HR to w przedsiębiorstwie nie tylko rekruterzy - to także osoby, które zarządzają sprawami pracowników. Odpowiadają za budowanie odpowiedniego wizerunku pracodawcy, wdrożenie kultur organizacyjnych oraz dbają o to, by w firmie panowały możliwie najlepsze standardy. Istotne jest więc to, aby dotrzeć do specjalistów charakteryzujących się odpowiednimi kompetencjami. W Antal gwarantujemy, że Twoje przedsiębiorstwo uzyska dostęp do kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i będą solidnym wsparciem dla Twojego działu HR. 

Pracownicy administracyjni to Office Managerowie, a także Asystenci Zarządu, Specjaliści ds. Administracji i wiele, wiele innych pozycji, od których zależy odpowiedni obieg procesów oraz procedur organizacyjnych. Bez tych ludzi nie ma mowy o sprawnym zarządzaniu przedsiębiorstwem pod kątem m. in. zasobów. Te kwestie należy powierzyć osobom, które mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Takich specjalistów również możesz szybko i prosto zrekrutować z Antal.

Dywizja Antal HR & Admin jest odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji. Doskonała znajomość branży, aktualnych trendów i wyzwań rynkowych oraz bieżące poszerzanie wiedzy z zakresu nowoczesnych narzędzi miękkiego i twardego HR, sprawiają, że zespół Antal HR & Admin to eksperci w swojej dziedzinie. Konsultanci, korzystając z rozbudowanej sieci kontaktów oraz wieloletniego doświadczenia sprawnie realizują najbardziej wymagające projekty. Dzięki wysokiej specjalizacji, zespół zajmuje się także bieżącym doradztwem związanym z rynkiem pracy, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru HR.

Poznaj inne usługi Antal:

Rekrutacja w HR i administracji. Kogo możemy dla Ciebie znaleźć?

Przykładowe projekty rekrutacyjne prowadzone przez Antal HR & Admin w zakresie HR:

 • Specjalista ds. Kadr i Płac,
 • Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów,
 • Specjalista ds. HR,
 • Specjalista ds. Szkoleń i Rekrutacji,
 • HR Koordynator,
 • HR Business Partner,
 • HR Manager/ Kierownik Personalny,
 • Dyrektor Personalny.

Przykładowe projekty rekrutacyjne prowadzone przez Antal HR & Admin w zakresie administracyjnym:

 • Specjalista ds. Administracji,
 • Asystent/ka Prawna,
 • Asystent/ka Zarządu,
 • Asystent/ka Prezesa Zarządu,
 • Office Manager.

To rzecz jasna nie jedyne pozycje, na które rekrutujemy dla Ciebie w Antal. Jest ich o wiele więcej. Jeżeli chcesz zapytać nas o konkretne stanowisko lub rodzaj projektu rekrutacyjnego - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! 

Rekrutacja w HR i administracji - dlaczego warto skorzystać z usług Antal?

W Antal gwarantujemy, że dzięki nam uzyskasz dostęp do najlepszych kandydatów na rynku. Uważnie słuchamy potrzeb naszych klientów i przekuwamy to na udane projekty rekrutacyjne. Nasi specjaliści doskonale znają branżę HR oraz świetnie orientują się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem. Tym samym, w rozmowach z kandydatami czują się niezwykle swobodnie i w sposób profesjonalny mogą realizować zadania powierzone nam przez klientów. 

Dzięki Antal uzyskujesz dostęp do wiedzy oraz doświadczenia naszych rekruterów, którzy stanowią ścisłą czołówkę na rynku. Korzystają oni z najnowocześniejszych narzędzi, które usprawniają prowadzone przez nich procesy rekrutacyjne, a także mają do dyspozycji ogromną bazę talentów, które mogą być dla Twojego przedsiębiorstwa solidnym wsparciem. Dodatkowo, w Antal stawiamy na elastyczność w formach współpracy, proponując każdemu z naszych klientów optymalne rozwiązanie. 

Stwórzmy razem projekt rekrutacyjny, który będzie sukcesem dla Twojej firmy. Skontaktuj się z Antal już teraz!

Nie potrzebujesz pracowników na stałe? Sprawdź naszą ofertę outsourcingu!

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Michał Borkowski zdjęcie
Michał Borkowski Team Manager Antal Finance & Accountancy

Od 11 związany jest z sektorem finansowym, a w Antal Polska rozwija się od 5 lat. Zaczynał od konsultanta realizującego procesy rekrutacyjny w obszarze usług profesjonalnych, a w tym momencie odpowiada za rozwój zespołu Finance & Accountancy realizującego procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, menadżerskie i dyrektorskie, między innymi w pionach księgowości, podatków i kontrolingu. Aktywnie współpracuje z instytucjami certyfikującymi finansistów, wspiera rozwój studentów kierunków związanych z szeroko rozumianymi finansami. Sam realizuje procesy rekrutacyjne na kluczowe role menadżerskie, wspiera rozwój biznesu. W ramach swojej odpowiedzialności rozwija zespoły HR & Admin oraz Legal.