Rusza nowa edycja badania Aktywność specjalistów i menedżerów na rynku pracy. Zapraszamy do udziału!

Poszukiwania dużej liczby nowych pracowników jednocześnie były do tej pory kojarzone głównie z zatrudnieniem pracowników niewykwalifikowanych lub sezonowych. Coraz częściej jednak przedsiębiorstwa zgłaszają zapotrzebowanie na dziesiątki lub setki białych kołnierzyków. Eksperci Antal radzą, jak rekrutując masowo specjalistów nie obniżyć standardu procesów.

Zachęcamy pracodawców do udziału w drugiej edycji konkursu "Siła Przyciągania" na innowacyjne i skuteczne akcje przyciągające i utrzymujące w organizacji najbardziej utalentowanych pracowników. W kapitule konkursowej Antal będzie reprezentowany przez Annę Piotrowską-Banasiak, dyrektor rozwoju. 

Iwona Gregorowicz, konsultantka Antal IT Services, objęła dodatkową funkcję doradcy rynku w dywizji Antal Market Research. 

8 czerwca to Dzień Informatyka. Z tej okazji zebraliśmy garść faktów o tej grupie zawodowej. Poznaj lepiej sektor IT!

Zarządzanie zasobami ludzkimi „na miękko” jest utożsamiane z niską efektywnością. Działy HR zwracają więc coraz baczniej uwagę na mierzalne dane o pracownikach, które można przekuwać w konkretne rekomendacje dla biznesu. Raport Antal i Macrologic pokazuje, że najwięcej pracy czeka HR-owców w obszarach: adaptacji nowych pracowników, szkoleń i zarządzania czasem pracy. Tu analizy prowadzone są najrzadziej.

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj