8 czerwca to Dzień Informatyka. Z tej okazji zebraliśmy garść faktów o tej grupie zawodowej. Poznaj lepiej sektor IT!

Zarządzanie zasobami ludzkimi „na miękko” jest utożsamiane z niską efektywnością. Działy HR zwracają więc coraz baczniej uwagę na mierzalne dane o pracownikach, które można przekuwać w konkretne rekomendacje dla biznesu. Raport Antal i Macrologic pokazuje, że najwięcej pracy czeka HR-owców w obszarach: adaptacji nowych pracowników, szkoleń i zarządzania czasem pracy. Tu analizy prowadzone są najrzadziej.

Business Environment Assessment Study to nowa inicjatywa badawcza Antal, CBRE, ASPIRE oraz BPCC, skierowana do przedstawicieli kadry zarządzającej z całej Polski. Celem badania jest stworzenie przydatnego narzędzia, umożliwiającego budowanie strategii biznesowej adekwatnej do otoczenia i trafny wybór kolejnych lokalizacji w kontekście nowych inwestycji.

Zapraszamy przedstawicieli branży farmaceutycznej i rynku medycznego do udziału w spotkaniu poświęconemu roli benefitów pozapłacowych, które stały się jednym z głównych elementów rywalizacji o kandydatów i są dzisiaj rynkowym standardem.

Jak rozwinąć swoją karierę dzięki programom MBA? Zapraszamy na wystąpienie Artura Skiby podczas spotkania Executive MBA Alliance 23 maja w Warszawie. 

Już po raz drugi angażujemy się w akcję zbiórki książek dla fundacji Zaczytani. Wszystkich kandydatów oraz partnerów biznesowych, którzy między 15 a 21 maja planują spotkanie w jednym z naszych biur zachęcamy do włączenia się w akcję!

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj