Większość specjalistów i menedżerów odczuło w ostatnim roku poprawę swojej sytuacji zawodowej – wskazują wyniki najnowszej, 7 edycji badania Antal. Duża liczba otrzymanych ofert pracy i częściej oferowane podwyżki przekładają się bezpośrednio na wzrost możliwości zawodowych pracowników. A to oznacza, że pracodawcom jest coraz trudniej pozyskać i utrzymać niezbędne talenty.

91% firm jako cel polityki zarządzania benefitami przedstawia budowanie zaangażowania pracowników. Na drugim miejscu znajduje się budowanie lojalności pracowników (70% wskazań) – wynika z najnowszego badania Antal „Polityka zarządzania świadczeniami pozapłacowymi w sektorze farmacji i sprzętu medycznego”.

Polski potencjał edukacyjny, zdaniem osób decyzyjnych biorących udział w badaniu Antal „Plany inwestycyjne firm 2017”, jest na świetnym poziomie – został oceniony najwyżej spośród wszystkich aspektów, uzyskując 7,6 punktów w 10-stopniowej skali.

Z przyjemnością ogłaszamy, że w jury drugiej edycji konkursu "Siła Przyciągania" zasiada Anna Piotrowska Banasiak, Development Director z Antal. 

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z ACCA – największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją, zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym raporetm „Plany inwestycyjne firm 2017”. Jest to badanie ukazujące nastroje i kierunki inwestycyjne wybierane przez decydentów w polskich firmach. Raport jest pierwszą publikacją w ramach szeroko zakrojonego projektu badawczego „Business Environment Assessment Study”. 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj