Zespół Antal Legal to wiodący zespół na rynku rekrutacji prawniczych, w całości dedykowany rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze prawa, na stanowiska zarówno prawników wewnętrznych (in-house), jak i prawników do najbardziej prestiżowych kancelarii prawnych. Nasz model pracy opiera się na łączeniu zawodowych kontaktów i doświadczeń konsultantów wywodzących się z branży prawniczej z ich zainteresowaniem psychologią pracy. Dzięki temu współpraca z Antal Legal zapewnią unikatową jakość usług, znajdującą odzwierciedlenie w tempie pracy, wyjątkowej jakości i dopasowaniu rekomendowanych kandydatów do specyfiki wyzwań i kultury organizacji. 

Do codziennych zadań konsultantów Antal Legal poza realizacją projektów rekrutacyjnych należy również bieżące doradztwo Klientom z zagadnień związanych z prawniczym rynkiem pracy oraz Kandydatom z zakresu budowania ścieżki kariery. 

Przykładowe projekty rekrutacyjne prowadzone przez Antal Legal:

  • Associate, 
  • Senior Associate, 
  • Partner Działu, 
  • Partner Kancelarii, 
  • Prawnik In-house, 
  • Dyrektor Działu Prawnego

 

Agnieszka Pastuła

Team Manager
Antal Legal, Antal HR&Admin

Ma trzynaście lat doświadczenia w agencjach rekrutacyjnych w Polsce i Wielkiej Brytanii, a swoją karierę rozpoczęła w Londynie, w jednej z największych agencji na świecie, rekrutując dla sektora publicznego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, mówi płynnie po angielsku. Uzyskała Certyfikat REC (Brytyjskiej Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji), potwierdzający jej wiedzę w zakresie schematu działania agencji, prowadzenia projektów, a także uwarunkowań prawnych sektora rekrutacyjnego. Do firmy Antal dołączyła w 2010 roku jako Menedżer zespołu Sales & Marketing. Obecnie koordynuje pracę zespołu rekrutującego na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w obszarach HR & Admin oraz Legal. Sama rekrutuje na kluczowe stanowiska menedżerskie w obszarze HR dla międzynarodowych i lokalnych firm, w sektorach takich jak: usługi profesjonalne, bankowość i ubezpieczenia, IT i centra usług wspólnych (SSC/BPO).

przeczytaj biozwiń opis

W przypadku zainteresowania współpracą w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla zapraszamy do kontaktu:

Złóż zapytanie ofertowe

Artykuły eksperckie

zobacz wszystkie artykuły
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj