Facebook Pixel

Ulubione oferty

Dlaczego elastyczny Contracting IT to coś, czego Twoja firma może potrzebować?

Różnorodność rynku oczekuje od nas elastycznych działań. Dlatego Klientom potrzebującym szybkich rozwiązań biznesowych oferujemy Contracting IT, czyli projektową formę współpracy, o określonym czasie trwania.

Contracting pozwala na szybkie wsparcie firmowego działu IT o projektowo niezbędne kompetencje, czy kompleksowy zespół specjalistów, bez konieczności uruchamiania wewnętrznych procedur rekrutacyjnych. Nasi konsultanci z dywizji Antal IT Services dysponują kilkuset osobową bazą stałych kontraktorów oraz na co dzień odnajdują wykwalifikowanych Kandydatów, którzy nawiązują terminową współpracę z Klientem.

Dlaczego elastyczny Contracting IT to coś, czego Twoja firma może potrzebować? 

Nie każda firma dysponuje mocnym zapleczem specjalistów IT. Wynika to z wcześniejszych potrzeb, które nie zakładały na przykład ekspansji do e-commerce lub pokrewnych sektorów. Przychodzi jednak taki czas, że tego typu przedsiębiorstwo zastanawia się nad tym, czy aby to nie jest dobry moment na zatrudnienie pracowników IT, którzy będą wsparciem w cyfrowych działaniach firmy - niezależnie od tego, czy będzie to ostatecznie sprzedaż, realizacja projektów czy tylko wsparcie reprezentacyjne dla marki. Rekrutacja specjalistów z działu IT jest zawsze trudna i kluczem do sukcesu jest wybranie najlepszych na rynku kandydatów, którzy będą w odpowiedni sposób podchodzić do wszelkich zadań wynikających z potrzeb firmy. 

Stąd też, w Antal oferujemy elastyczny Contracting IT, który zakłada współpracę projektową z Klientem - biorąc pod uwagę czas, budżet oraz docelowe potrzeby. Klient powierza nam dotarcie do odpowiednich kandydatów oraz wszelkie procesy - natomiast ci kandydaci będą pracować jako kontraktorzy, z opcją zatrudnienia - jeżeli nasi klienci uznają, że chcą mieć ich w swoich strukturach pracowniczych na stałe. To niezwykle wygodny oraz efektywny sposób wygenerowania istotnego wsparcia IT w każdej firmie. Antal, rozumiejąc potrzeby swoich klientów, przez lata wykształcił model, który sprawdza się w przypadku wielu przedsiębiorstw. 

Korzyści płynące z usługi Contracting IT w Antal 

  • Zwiększenie szans zrealizowania projektu w określonym czasie i budżecie bez zwiększania headcount'u.
  • Niższe koszty back-office związane z zatrudnieniem (Księgowość, HR, IT etc.).
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów prowadzona przez konsultantów wyspecjalizowanych w danym sektorze.
  • Elastyczność zatrudnienia w przejściowych okresach, w fazie implementacji nowych systemów lub automatyzacji procesów.
  • Zatrudnienie ekspertów w wybranej dziedzinie na określony czas przy elastycznej formie zatrudnienia.
  • Obniżenie kosztu rekrutacji.

Usługa Try&Hire - hybryda contractingu oraz rekrutacji

Usługa Try&Hire stanowi hybrydę klasycznego contractingu oraz rekrutacji, ponieważ umożliwia przedłużenia współpracy po zakończeniu kontraktowanego projektu. Poza korzyściami płynącymi z klasycznej usługi Contracting, to rozwiązanie umożliwia weryfikację kompetencji pracownika w praktyce, przed podjęciem decyzji o nawiązaniu trwałej współpracy.

Do dobrych usług nie trzeba przekonywać szczególnie mocno. Czujesz, że Twoja firma potrzebuje istotnego wsparcia IT, jednak chcesz tego dokonać w elastycznej formie? Antal ma dla Ciebie usługę która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami! 


Sprawdź inne usługi Antal: 

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem:

Powiązane usługi