Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal Business Consulting: korzyści wynikające z consultingu


Karolina Korzeniewska zdjęcie
Karolina Korzeniewska Strategic Client Advisor

Szeroki zakres usług, w których zawiera się Business Consulting to odpowiedź na wszystkie potrzeby nowoczesnych firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań w świecie rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 

Relacja między pracownikiem, a pracodawcą, mimo formalnego charakteru, to przede wszystkim relacja międzyludzka. Dlatego w naszych działaniach podchodzimy do niej z wyczuciem i profesjonalizmem, popartym wiedzą oraz doświadczeniem. Szeroka oferta naszych usług Business Consulting to odpowiedź na zapotrzebowanie pogłębionych działań skupionych wokół poszczególnych etapów cyklu życia pracownika w organizacji.  Wsparcie ekspertów w budowaniu strategii HR z może pomóc firmie ominąć powszechne pułapki i zbudować fundamenty dla długoterminowego sukcesu. Jako firma, która może zrealizować dla Ciebie Business Consulting możemy zapewnić Ci pozytywny wpływ na komunikację w firmie, poprawiając przejrzystość oraz wzmacniając relacje pracodawca-pracownik. 

Antal liderem na rynku zarządzania zasobami ludzkimi - atrakcyjny partner w konsultingu

Nasi specjaliści mogą pochwalić się ogromną wiedzą na temat rekrutacji oraz doradztwa, 25 lat na polskim rynku zaowocowało zaufaniem oraz unikalną znajomością rynku pracy. W Antal przykładamy szczególną wagę do tego aby każdy nasz konsultant znał specyfikę branży dla której wykonuje usługi. To oznacza, że nasi konsultanci oddelegowani do współpracy z Klientami - mają  pełne rozeznanie na temat tego, co jest przedmiotem działań naszych partnerów. Dzięki temu, mamy jeszcze większe zorientowanie na sukces biznesowy Klienta, a także nie dajemy się zaskoczyć niespodziewanym wyzwaniom w trakcie współpracy. Skontaktuj się z Antal już dziś i opowiedz nam o tym, jakie potrzeby generuje Twoja organizacja. My opowiemy Ci, w jaki sposób jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Sprawdź inne usługi Antal: 

Chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych usługach? Wybierz jedną z nich i sprawdź kompetencje Antal w wybranym obszarze:


Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Karolina Korzeniewska zdjęcie
Karolina Korzeniewska Strategic Client Advisor

Socjolog, z bogatym doświadczeniem projektowym w międzynarodowych strukturach firm. Od ponad dekady związana jest z branżą doradczą i rekrutacyjną. Do Antal dołączyła w 2012 roku współpracując z klientami z branży instytucji finansowych w zakresie budowania polityki personalnej oraz prowadząc procesy rekrutacyjne na strategiczne stanowiska. Sukcesywny rozwój kompetencji i umiejętności zaowocował awansem na stanowisko Account Executive Europe, które piastowała od 2016 roku. Od stycznia 2020 roku kierowała międzynarodowym projektem HR-techowym ReX. Obecnie odpowiada za budowanie i pielęgnowanie kluczowych relacji z partnerami biznesowymi zarówno w Polsce jaki Europie. Od lutego 2024 odpowiadając za rozwój dywizji Antal Business Consulting wspiera klientów w doborze narzędzi oraz realizacji projektów m.in z obszarów: badań, optymalizacji procesów biznesowych, rozwoju i ocen pracowniczych, audytów oraz employer brandingu.