Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal - HR Consulting: korzyści wynikające z consultingu


Michał Borkowski zdjęcie
Michał Borkowski Team Manager Antal Finance & Accountancy

Szeroki zakres usług, w których zawiera się HR Consulting to odpowiedź na wszystkie potrzeby nowoczesnych firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań w świecie rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 

Relacja między pracownikiem, a pracodawcą, mimo formalnego charakteru, to przede wszystkim relacja międzyludzka. Dlatego w naszych działaniach podchodzimy do niej z wyczuciem i profesjonalizmem, popartym wiedzą oraz doświadczeniem. Szeroka oferta naszych usług HR Consulting to odpowiedź na zapotrzebowanie pogłębionych działań skupionych wokół poszczególnych etapów cyklu życia pracownika w organizacji.  Wsparcie ekspertów w budowaniu strategii HR z może pomóc firmie ominąć powszechne pułapki i zbudować fundamenty dla długoterminowego sukcesu. Jako firma, która może zrealizować dla Ciebie HR Consulting możemy zapewnić Ci pozytywny wpływ na komunikację w firmie, poprawiając przejrzystość oraz wzmacniając relacje pracodawca-pracownik. 

Antal liderem na rynku zarządzania zasobami ludzkimi - atrakcyjny partner w konsultingu

Nasi specjaliści mogą pochwalić się ogromną wiedzą na temat rekrutacji oraz doradztwa, 25 lat na polskim rynku zaowocowało zaufaniem oraz unikalną znajomością rynku pracy. W Antal przykładamy szczególną wagę do tego aby każdy nasz konsultant znał specyfikę branży dla której wykonuje usługi. To oznacza, że nasi konsultanci oddelegowani do współpracy z Klientami - mają  pełne rozeznanie na temat tego, co jest przedmiotem działań naszych partnerów. Dzięki temu, mamy jeszcze większe zorientowanie na sukces biznesowy Klienta, a także nie dajemy się zaskoczyć niespodziewanym wyzwaniom w trakcie współpracy. Skontaktuj się z Antal już dziś i opowiedz nam o tym, jakie potrzeby generuje Twoja organizacja. My opowiemy Ci, w jaki sposób jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Sprawdź inne usługi Antal: 

Chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych usługach? Wybierz jedną z nich i sprawdź kompetencje Antal w wybranym obszarze:


Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Michał Borkowski zdjęcie
Michał Borkowski Team Manager Antal Finance & Accountancy

Od 11 związany jest z sektorem finansowym, a w Antal Polska rozwija się od 5 lat. Zaczynał od konsultanta realizującego procesy rekrutacyjny w obszarze usług profesjonalnych, a w tym momencie odpowiada za rozwój zespołu Finance & Accountancy realizującego procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, menadżerskie i dyrektorskie, między innymi w pionach księgowości, podatków i kontrolingu. Aktywnie współpracuje z instytucjami certyfikującymi finansistów, wspiera rozwój studentów kierunków związanych z szeroko rozumianymi finansami. Sam realizuje procesy rekrutacyjne na kluczowe role menadżerskie, wspiera rozwój biznesu. W ramach swojej odpowiedzialności rozwija zespoły HR & Admin oraz Legal.