Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal - HR Consulting

Przedsiębiorcy znajdują się obecnie pod olbrzymią presją. Z jednej strony muszą nieustannie prowadzić działania zwiększające przewagę konkurencyjną, natomiast z drugiej, pomimo ograniczeń budżetowych – dbać o usatysfakcjonowanie pracowników, których oczekiwania rosną. 

Wiemy jednak, że relacja między pracownikiem, a pracodawcą, mimo formalnego charakteru, to przede wszystkim relacja międzyludzka. Dlatego w naszych działaniach podchodzimy do niej z wyczuciem i profesjonalizmem, popartym wiedzą oraz doświadczeniem. Szeroka oferta naszych usług HR Consulting to odpowiedź na zapotrzebowanie pogłębionych działań skupionych wokół poszczególnych etapów cyklu życia pracownika w organizacji. 

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Iwo Paliszewski zdjęcie
Iwo Paliszewski CEE Marketing & Employer Branding Manager

Absolwent Ekonomii, Marketingu oraz Psychologii. Od ponad 10 lat związany z marketingiem i sprzedażą. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w międzynarodowych firmach rekrutacyjnych, w których odpowiadał za całościowe zarządzanie działów marketingu i komunikacji w regionie CEE. Specjalizuje się w projektach z zakresu marketingu i sprzedaży, RPO, employer brandingu, marketingu rekrutacyjnego, candidate experience oraz marketing automation. Skutecznie przekłada cele biznesowe na plany taktyczne i całościowe strategie dedykowane najbardziej wymagającym projektom.