Facebook Pixel
PL
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Ulubione oferty

Agencja Pracy Robotów (RPA)


Sebastian Sala zdjęcie
Sebastian Sala Business Unit Manager

Zatrudnij robota dostosowanego do potrzeb Twojej firmy

Dynamiczna sytuacja na rynku pracy potęguje nieustanne zmiany. Firmy, chcąc się do nich dostosować zmuszone są do modyfikacji swoich strategii, metod działania oraz celów. Dotyczy to także wewnętrznej struktury zatrudnienia. Powstają nowe stanowiska pracy, które jeszcze kilka lat temu nie znajdowały się nawet w obrębie wyobrażeń. Dzisiaj są coraz bardziej pożądane. Jutro będą codziennością.

Robotics Process Automation - Agencja Pracy Robotów

W odpowiedzi na rosnące wymagania rynku oraz potrzeb naszych Klientów rozszerzyliśmy portfolio naszych usług o automatyzację procesów biznesowych (RPA) - Agencję Pracy Robotów. Dzięki niej, Klient już dziś może zatrudnić w swojej organizacji robota przystosowanego do powtarzalnych procesów w jego organizacji. Kompleksowy zakres usługi umożliwia indywidualne podejście do każdego przypadku, rozpoczynając od modyfikacji strategii, metod działania oraz celów. Atrakcyjnym elementem oferty jest elastyczny model rozliczania, podobny do tego znanego z rozwiązań pracy tymczasowej lub leasingu pracowniczego.

Czym jest robot?

Doskonale odnajduje się w procesach wolumenowych, zapewnia wysoki stopień standaryzacji, a powtarzalne, żmudne zadania nie wywołują poczucia monotonii – roboty coraz częściej dostają etat w polskich biurach, a współpraca z nimi przynosi wymierne korzyści. Ale czym one właściwie są?

 • Robot jest aplikacją zainstalowaną na komputerze;
 • Robot pozoruje pracę człowieka na komputerze;
 • Praca robota nie wymaga żadnych zmian w aplikacjach;
 • Robot wykonuje tą samą pracę, którą robił człowiek;
 • Robot nie posiada inteligencji!
 • Robot = proces + worker (stacja robocza + technologia)

Gdzie stosujemy automatyzację? (przykłady)

 • Wprowadzenie zamówień do systemu produkcyjnego
 • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
 • Rozliczenia kosztów sprzedaży
 • Wysyłka zindywidualizowanej korespondencji do klientów
 • Księgowanie faktur
 • Wprowadzanie zamówień i generowanie faktur
Zautomatyzuj rutynowe czynności dzięki robotom

Nawiązanie współpracy z robotem staje się opłacalne w ustandaryzowanych procesach, które pracownicy wykonują powyżej 90 sekund. Roboty są zaadaptowane do środowiska pracy natychmiast po zainstalowaniu (nie tracisz czasu na onboardingnowego pracownika) i nie popełniają błędów.

1. Wirtualne roboty działają dokładnie tak samo jak pracownik, który siada do komputera, loguje się z wykorzystaniem swoich danych i wykonuje przydzielone zadania.

2. Rozwiązania typu RPA pozwalają na elastyczne zarządzanie dostępnym zasobem wirtualnych pracowników i precyzyjne planowanie pracy.

3. Dotychczasowe wdrożenia rozwiązań typu RPA potwierdzają ich potencjał w zakresie poprawy efektywności procesów biznesowych.

Przykładowe obszary, w których robotyzacja została wdrożona to:

Wdrażamy RPA we wszystkich technologiach: UiPath, Automation Anywhere, Blue Prism, Contextor, EdgeVerve Systems, Kofax, Kryon Systems, NICE, Pegasystems, Softomotive, WorkFusion. Prowadzimy również szkolenia i warsztaty z nauki obsługi i programowania botów RPA.

Z jakimi aplikacjami współpracują roboty?


Jakie korzyści robot przyniesie Twojej firmie?

1. Oszczędność czasu

Robot już pierwszego dnia swojej pracy jest gotowy do działania. Sprawnie i bezbłędnie wykonuje powtarzalne, rutynowe zadania, dzięki czemu Twoja firma zaoszczędza czas, zmniejszając koszty wykonanej pracy.

2. Rozwój Twoich pracowników

Zyskujesz pracownika, który z łatwością wykonuje pracę dwóch etatowych stanowisk. Dzięki temu, pozostali członkowie zespołu mogą skupić się na zadaniach rozwojowych, wymagających nieszablonowego podejścia, kreatywności czy pracy zespołowej.

3. Baza leadów sprzedażowych

Roboty efektywnie archiwizujące leady sprzedażowe w postaci danych mailowych i kontaktowych. Dzięki ich pomocy możesz zautomatyzować np. personalizowaną wysyłkę mailową do klientów.

Try & Hire

W ramach innowacyjnej dywizji Antal Robotics Process Automation, naszym Klientom oferujemy zatrudnienie spersonalizowanego robota w modelu Try & Hire. Jest to proces umożliwiający przetestowanie jego umiejętności w praktyce, przed podjęciem bezterminowej współpracy. Dodatkowo, oferujemy serwis techniczny Centrum Bezpieczeństwa Robotów, który stanowi system zdalnej sterowania nad systemem. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów, bez względu na lokalizację czy porę.

Robot to zaawansowane narzędzie, którego sprawne działanie jest zależne od odpowiedniego dopasowania do potrzeb danego stanowiska i organizacji. Dlatego,proces współpracy rozpoczynamy od pogłębionego wywiadu z Klientem oraz audytu firmy. Jego zadaniem jest określenie stopnia schematyzacji, powtarzalności i skali działań. Zainteresowany? Porozmawiajmy!

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Sebastian Sala zdjęcie
Sebastian Sala Business Unit Manager

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie, specjalizacji: Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 8 lat związany z sektorem finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w strukturach czołowych instytucji finansowych na stanowiskach związanych z zarządzaniem sprzedażą, oddziałami banków, szkoleniem pracowników działów sprzedaży oraz implementacją standardów obsługi klienta. W Antal odpowiedzialny jest za rozwój biznesu w sektorze bankowym. Specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla dla pionów bankowości detalicznej, inwestycyjnej oraz korporacyjnej.