Facebook Pixel

Ulubione oferty

PL
Antal - agencja rekrutacyjna
PL EN CZ
Enloyd - agencja rekrutacyjna
EN HU
Antal - agencja rekrutacyjna

Zagadnienia

Antal, podczas Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI) opublikował najnowszy raport “Trendy Rekrutacyjne 2022”. Wynika z niego, że aż 78% badanych osób odpowiedzialnych za zarządzanie kapitałem ludzkim ocenia, że w przyszłości więcej niż 10% procesów rekrutacyjnych będzie realizowanych w metawersum. 

Corocznie w Antal realizujemy niemal dwa tysiące procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Kilkadziesiąt tysięcy kandydatów ufa nam i przekazuje w nasze ręce swoje zawodowe życiorysy. 

Coraz więcej projektów opiera się na współpracy w ramach contractingu – nie tylko w branży IT, ale i SSC/BPO, produkcji czy administracji. Wzrasta też zainteresowanie usługą recruitment process outsourcing, pozwalającą na pełną opiekę firmy zewnętrznej nad prowadzonymi rekrutacjami, czy zakrojonymi na szeroką skalę kampaniami rekrutacyjnymi. Na znaczeniu zyskuje również crowdstaffing – w ślad za światowymi trendami. Monitorujemy trendy i aktywnie doradzamy naszym klientom, jaki sposób prowadzenia procesu jest najefektywniejszy w zależności od sytuacji każdego przedsiębiorstwa. Dzięki temu, że skupiamy wiedzę z różnych branż i dyscyplin, mamy szerokie spojrzenie na rynek pracy. W raporcie poruszamy również zagadnienia związane z przyszłością rekrutacji.

Życzę ciekawej lektury,

Artur Skiba, Prezes Antal

Zawartość

Rekrutacja stała:

  • Specyfika procesów rekrutacji
  • Metody i narzędzia
  • Wirtualna rzeczywistość

Rekrutacja executive search

Contracting

Crowdstaffing

RPO

ESG