Badanie Satysfakcji i Zaangażowania Pracowników służy podwyższeniu efektywności pracowników i zwiększeniu wydajności ich pracy, zmniejszeniu rotacji kadry oraz zaplanowaniu inwestycji w narzędzia rozwoju pracowników. Usługa jest inwestycją, która może wpłynąć na optymalizację kosztów i zwiększenie wydajności Państwa firmy, przekładając się tym samym na późniejsze wyniki finansowe. Badania satysfakcji pracowników powinny być przeprowadzane w każdej organizacji, bez względu na jej wielkość. Najlepsze efekty dają te prowadzone cykliczne – pozwala to bowiem, na regularną obserwację poziomu zaangażowania i monitorowanie skuteczności wprowadzanych działań usprawniających. Regularnie prowadzona, profesjonalna analiza jest źródłem wiarygodnej i praktycznej wiedzy o oczekiwaniach i nastrojach pracowników.

Dla kogo:

Badanie Satysfakcji Pracowników dedykowane jest dla wszystkich firm, które

 • dbają o employer branding
 • chcą poznać czynniki najsilniej motywujące i wpływające na poziom satysfakcji pracowników
 • oczekują dogłębnej i rzetelnej diagnozy obecnej sytuacji w firmie.

Proces wdrożenia usługi:

graf

Korzyści dla klienta:

 • kompletna informacja na temat aktualnego poziomu satysfakcji pracowników przekazana w przystępnej formie,
 • gwarancja wysokiej jakości i rzetelności przeprowadzonego badania dzięki zastosowaniu profesjonalnej metodologii badawczej,
 • kompleksowy raport podsumowujący wyniki badania oraz wskazujący na obszary wymagające zmian,
 • wskazanie niewykorzystywanego potencjału pracowników,
 • profesjonalne wsparcie w komunikacji i prowadzeniu badania wewnątrz firmy,
 • wzmocnienie wizerunku organizacji dbającej o potrzeby i rozwój pracowników oraz otwartej na ich opinie,
 • poszerzenie wiedzy kadry zarządzającej i przedstawicieli działu HR na temat skuteczności narzędzi motywacyjnych i rozwojowych,
 • zmniejszenie poziomu fluktuacji oraz zatrzymanie najbardziej utalentowanych pracowników,
 • zwiększenie poziomu lojalności i satysfakcji klientów,
 • poprawa jakości i wydajności z pracy indywidualnej i zespołowej,
 • lepsze dopasowanie planów rozwojowych pracowników,

Korzyści dla pracowników klienta:

 • możliwość uczestnictwa w badaniu i wpływ na jego kształt,
 • możliwość uczestnictwa w powdrożeniowych projektach rozwojowych

Projekt realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół Antal HR Consulting.

 

Małgorzata Pukropek

HR Consulting Manager

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Legitymuje się certyfikatami następujących narzędzi psychometrycznych Self Management Group (SMG) oraz Hogan Assessment Systems (HAS). Posiada certyfikat Profesjonalny Trener Biznesu oraz jest absolwentką kursu Coachwise Essensials. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w strukturach sprzedażowych oraz w obszarze human resources.

Małgorzata Pukropek jest odpowiedzialna za dywizję Antal HR Consulting, w ramach której zarządza szerokim wachlarzem narzędzi. Współpracuje z klientami oraz dostarcza rozwiązania w zakresie preselekcji, selekcji oraz rozwoju przy wykorzystaniu testów psychometrycznych oraz symulacji pracy z puli narzędzi Self Management Group.

przeczytaj biozwiń opis

Projekt realizowany jest przez wyspecjalizowany zespół Antal HR Consulting. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na temat projektu.

Złóż zapytanie ofertowe

Pani Małgorzata przedstawiła nam dostępne na rynku narzędzia, pomogła w wyborze takiego, które było najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Na etapie testowania i feedbackowania działania były prowadzone w sposób profesjonalny i bezpieczny dla kandydatów oraz naszej organizacji

Paulina Pindor, HR Generalist e-commerce services

Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą Antal pozwala nam rekomendować tę firmę wszystkim ceniącym terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Dotychczasowe bardzo pozytywne doświadczenia skłaniają nas do dalszej współpracy.

Andrzej Skrzypczyk, Sales & Marketing Manager PL/EE Smith&Nephew

Rekomenduję Panią Małgorzatę Pukropek do udziału w realizacji projektów wymagających specjalistycznej wiedzy z obszaru miękkiego HR’u, a szczególnie w projektach oceny i rozwoju kompetencji pracowników

Leszek Izydorczyk, Dyrektor Personalny Young Digital Planet

Współpracujemy z firmami świadczącymi wysoki poziom usług, a taką jest firma Antal. Projekt zlecony firmie Antal w 2013 roku polegał na zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu Assesment Centre dla menedżerów i Przedstawicieli Handlowych (około 200 osób) i został wykonany w sposób profesjonalny i terminowy, ze zrozumieniem wymagań dla poszczególnych ról i stanowisk.

Anna Dębicka-Rasiak, Dyrektor Personalny Imperial Tabacco

więcej

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj