Facebook Pixel

Ulubione oferty

Recruitment Process Outsourcing


Sebastian Sala zdjęcie
Sebastian Sala Business Unit Manager

Recruitment Process Outsourcing (RPO) to zaawansowana forma współpracy, w ramach której Klienci powierzają nam zarządzanie procesem pozyskiwania i zatrudniania pracowników.

RPO jest doskonałym rozwiązaniem dla firm mających zwiększone potrzeby rekrutacyjne, wynikające z dużej rotacji w branży, intensywnego rozwoju organizacji, wejścia na polski rynek czy optymalizacji zasobów kompetencyjnych. Powierzenie rekrutacji zewnętrznemu partnerowi, klient zyskuje przede wszystkim dużo łatwiejszy dostęp do szerokiej bazy talentów, szybkość realizacji oraz optymalizację kosztów. 

Ekspercka wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwoliły nam zaoferować trzy odrębne rodzaje usługi.

RPO projektowe to rozwiązanie dla firmy stojącej przed wyzwaniem rekrutowania większej liczby wyspecjalizowanych pracowników średniego i wyższego szczebla. Zlecenie jest realizowane przez konsultantów mających doświadczenie się w prowadzeniu projektów w danej dyscyplinie. RPO projektowe stanowi idealne rozwiązania w okresie szybkiego wzrostu firmy, m. in. tworzenia nowych oddziałów, ponieważ pozwala odpowiedzieć na wzmożone potrzeby rekrutacyjne w krótkim czasie.

RPO programowe to forma stałej współpracy, obejmującej rekrutacje pracowników z jednego sektora. Nasi konsultanci długoterminowo wspierają wewnętrzne działy HR klienta w rekrutacjach na konkretne stanowiska, charakteryzujące się dużą rotacją.

RPO całościowe to całkowite oddelegowanie nam procesu rekrutacji, zarówno w okresie wzmożonych potrzeb, jak i okresie planowania kierunku rozwoju firmy. Zapewniamy doradztwo, w zakresie kluczowych umiejętności dla rozwoju firmy i profilu poszukiwanych kandydatów. 

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Sebastian Sala zdjęcie
Sebastian Sala Business Unit Manager

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie, specjalizacji: Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 8 lat związany z sektorem finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w strukturach czołowych instytucji finansowych na stanowiskach związanych z zarządzaniem sprzedażą, oddziałami banków, szkoleniem pracowników działów sprzedaży oraz implementacją standardów obsługi klienta. W Antal odpowiedzialny jest za rozwój biznesu w sektorze bankowym. Specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla dla pionów bankowości detalicznej, inwestycyjnej oraz korporacyjnej.