Facebook Pixel

Ulubione oferty

HR Due Diligence to kompleksowe badanie kondycji przedsiębiorstwa w aspekcie HR, z reguły przeprowadzane dla zewnętrznego inwestora, zainteresowanego kupnem danej firmy. Usługa obejmuje badanie kapitału ludzkiego wewnątrz i zewnątrz organizacji, aby określić kondycję firmy w kategorii jej stabilności i postrzegania na rynku pracy – co w czasach rynku pracownika ma strategiczne znaczenie biznesowe.

Antal przygotował narzędzia dla funduszy inwestycyjnych, które uzupełniają proces Due Diligence o bardzo istotny składnik: HR. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, to jak firmy traktują swoich pracowników oraz jak postrzegane są przez przyszłych kandydatów odbija się na kondycji całego przedsiębiorstwa i wpływa na jego potencjał inwestycyjny. Badanie opinii, otoczenia rynkowego pod kątem HR, sprawdzenie potencjału rynku pracy w danej lokalizacji może pomóc w realnej ocenie ryzyka inwestycyjnego.

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę HR Due Diligence

Pobierz

W ramach usługi HR Due Diligence Antal może przeprowadzić następujące projekty:

Badanie wizerunku pracodawcy

Dostarcza kluczowej wiedzy o postrzeganiu firmy przez potencjalnych pracowników, przedstawia silne oraz słabe strony pracodawcy, a także wskazuje potencjalne obszary rozwojowe. Badanie przeprowadzone jest wśród precyzyjnie określonej grupy docelowej, co pozwala nam uzyskać najbardziej wiarygodne informacje, a naszemu klientowi daje pewność, że otrzymany raport jest adekwatny do jego oczekiwań oraz umożliwi ustalenie skutecznej strategii działania.

Badanie potencjału inwestycyjnego

Aby dobrze przygotować się do przejęcia przedsiębiorstwa wraz z jego pracownikami warto sprawdzić rynek pracy w danej lokalizacji. Jaki jest potencjał edukacyjny w określonej specjalizacji? Czy pożądane kompetencje są łatwo dostępne na rynku? Jak wygląda kondycja konkurencji? Dzięki odpowiedziom na te pytania, zyskają Państwo wiedzę o dokładnych oczekiwaniach kandydatów oraz unikną przyszłych problemów związanych z rekrutacją.

Badanie wynagrodzeń

Badania wynagrodzeń pozwalają nam pozyskać kompleksową wiedzę dotyczącą wysokości wynagrodzeń w wybranych obszarach rynku, branżach czy stanowiskach. Każdy z projektów planujemy i przeprowadzamy według indywidualnie dobranych kryteriów, docierając do wskazanej grupy docelowej. Dzięki tej wiedzy zyskacie Państwo możliwość bezpośredniego przekucia wniosków z badania na biznesowe działania inwestycyjne. 

Badanie satysfakcji i zaangażowania

Badanie satysfakcji i zaangażowania to narzędzie, które dostarcza kompletnej informacji na temat aktualnych wskaźników wyznaczających szeroko pojętą aktywność pracowników oraz czynników determinujących jej poziom. Wyniki raportu pozwalają określić nastroje panujące w organizacji, przyczyny nieefektywności i odpływu pracowników, wskazać kierunek inwestycji kadrowych oraz ustalić cele krótko i długoterminowe.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając swoje działania od dogłębnej analizy specyfiki firmy oraz przygotowania narzędzi badawczych. Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w komunikacji badania w wewnętrznych strukturach.

Jeśli celujecie Państwo w mitygowanie ryzyka inwestycyjnego związanego aspektami HR lub jako firma przejmowana chcecie wyeliminować potencjalne zagrożenia, które mogłyby zniechęcić inwestora, zapraszamy do skorzystania z kompleksowego badania HR Due Diligence. Zaufaj jakości, którą wspólnie budujemy od wielu lat.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Artur Migoń zdjęcie
Artur Migoń Wiceprezes Zarządu Antal

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie – ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Funkcjonowanie i Rozwój Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie Firmą. Posiada 9-letnie doświadczenie w przemyśle ciężkim. Od marca 2005 konsultant w międzynarodowej firmie Antal International, a następnie szef zespołu Manufacturing & Technology, który po kilku latach rozwoju uzyskał status Dywizji skupiającej ekspertów rekrutujących specjalistów i kadrę zarządzającą w obszarach produkcji, technologii, jakości, optymalizacji procesów, szeroko pojętego łańcucha dostaw, zarządzania projektami i transferami technologii. Dywizja prowadzi procesy rekrutacyjne w praktycznie wszystkich branżach sektora produkcyjnego od produkcji żywności, poprzez produkcję motoryzacyjną, wszelkie specjalizacje budownictwa, aż po energię i górnictwo.
Od roku 2015 V-ce Prezes Zarządu i wciąż aktywny rekruter specjalizujący się w procesach rekrutacyjnych kadry wyższego szczebla zarządzania, współpracujący z firmami o zasięgu globalnym jak i wiodącymi przedsiębiorcami w Polsce.