Facebook Pixel

Ulubione oferty

ReX (Recruitment Exchange) to crowdstaffing’owa platforma łącząca klienta, kandydatów oraz rekruterów.

Stworzyliśmy platformę ReX Recruitment Exchange, ponieważ wierzymy, że usługi rekrutacyjne są przyszłością rynku pracy, a profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny powinien być dostępny dla wszystkich – także dla firm, które dotychczas musiały z niego zrezygnować przez ograniczony budżet. Głównym zadaniem narzędzia jest integracja potrzeb klienta, rekrutera i kandydata w holistycznym modelu pracy. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz przejrzystość całego procesu. Baza tworzona przez doświadczonych rekruterów zapewnia nieograniczony dostęp do profili kandydatów z całej Europy. Dzięki temu ReX dociera do idealnego kandydata, we właściwym miejscu i czasie.

Dzięki otwartej współpracy z headhunterami, ReX nie stawia żadnych ograniczeń związanych z lokacją czy bazą danych. Dodatkowo zapewnia swobodną rotację kandydatów pomiędzy różnymi otwartymi procesami rekrutacyjnymi. Dzięki temu stanowisko w krótkim czasie zostaje obsadzone pracownikiem, spełniającym wymagania klienta.

Czerpiąc z 20-letniego doświadczenia Antal, ReX oferuje także szereg działań towarzyszących, które mają na celu rozwój kompetencji i wiedzy headhuntera. Cykl wewnętrznych szkoleń i warsztatów obejmuje nie tylko narzędzia i trendy rekrutacyjne, ale także aspekty prawne, administracyjne czy coachingowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się: karolina@recruitmentexchange.pl

Ogólne Warunki Umowy do Zlecenia dla platformy ReX

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Karolina Korzeniewska zdjęcie
Karolina Korzeniewska ReX Project Manager

Z wykształcenia socjolog, wcześniejsze doświadczenia zdobyła w strukturach firm międzynarodowych. Do Antal dołączyła w 2012 roku jako konsultant ds. ubezpieczeń. Przez 4 lata sukcesywnie rozwijała swoje kompetencje i od 2016 roku zajmuje stanowisko Account Executive Europe. Obecnie odpowiedzialna jest przede wszystkim za budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi w Europie w ramach struktur Antal oraz Enloyd, zarządzanie międzynarodowymi projektami rekrutacyjnymi, a także za prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska najwyższego szczebla dla sektora SSC, BPO oraz rynków finansowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów zarówno w Polsce, jak i Europie Środkowej i Wschodniej oraz regionach EMEA. Od stycznia 2020 objęła zarządzanie projektem ReX, gdzie zajmuje się rozwojem usługi, portfolio klientów oraz freelancerów. Utworzony został również zespół wewnętrznych ReX Leaderów, którzy pełnią funkcje administracyjne dla swoich zespołów.