Facebook Pixel

Ulubione oferty

ReX (Recruitment Exchange) to crowdstaffing’owa platforma łącząca klienta, kandydatów oraz rekruterów.

Stworzyliśmy platformę ReX Recruitment Exchange, ponieważ wierzymy, że usługi rekrutacyjne są przyszłością rynku pracy, a profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny powinien być dostępny dla wszystkich – także dla firm, które dotychczas musiały z niego zrezygnować przez ograniczony budżet. Głównym zadaniem narzędzia jest integracja potrzeb klienta, rekrutera i kandydata w holistycznym modelu pracy. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz przejrzystość całego procesu. Baza tworzona przez doświadczonych rekruterów zapewnia nieograniczony dostęp do profili kandydatów z całej Europy. Dzięki temu ReX dociera do idealnego kandydata, we właściwym miejscu i czasie.

Dzięki otwartej współpracy z headhunterami, ReX nie stawia żadnych ograniczeń związanych z lokacją czy bazą danych. Dodatkowo zapewnia swobodną rotację kandydatów pomiędzy różnymi otwartymi procesami rekrutacyjnymi. Dzięki temu stanowisko w krótkim czasie zostaje obsadzone pracownikiem, spełniającym wymagania klienta.

Czerpiąc z 20-letniego doświadczenia Antal, ReX oferuje także szereg działań towarzyszących, które mają na celu rozwój kompetencji i wiedzy headhuntera. Cykl wewnętrznych szkoleń i warsztatów obejmuje nie tylko narzędzia i trendy rekrutacyjne, ale także aspekty prawne, administracyjne czy coachingowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się: karolina@recruitmentexchange.pl

Ogólne Warunki Umowy do Zlecenia dla platformy ReX

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Karolina Korzeniewska zdjęcie
Karolina Korzeniewska Strategic Client Advisor

Socjolog, z bogatym doświadczeniem projektowym w międzynarodowych strukturach firm. Od ponad dekady związana jest z branżą doradczą i rekrutacyjną. Do Antal dołączyła w 2012 roku współpracując z klientami z branży instytucji finansowych w zakresie budowania polityki personalnej oraz prowadząc procesy rekrutacyjne na strategiczne stanowiska. Sukcesywny rozwój kompetencji i umiejętności zaowocował awansem na stanowisko Account Executive Europe, które piastowała od 2016 roku. Od stycznia 2020 roku kierowała międzynarodowym projektem HR-techowym ReX. Obecnie odpowiada za budowanie i pielęgnowanie kluczowych relacji z partnerami biznesowymi zarówno w Polsce jaki Europie. Od lutego 2024 odpowiadając za rozwój dywizji Antal Business Consulting wspiera klientów w doborze narzędzi oraz realizacji projektów m.in z obszarów: badań, optymalizacji procesów biznesowych, rozwoju i ocen pracowniczych, audytów oraz employer brandingu.