REX – uwalniamy potencjał

REX (Recruitment Exchange) to crowdstaffing’owa platforma łącząca klienta, kandydatów oraz rekruterów.

Stworzyliśmy platformę REX Recruitment Exchange, ponieważ wierzymy, że usługi rekrutacyjne są przyszłością rynku pracy, a profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny powinien być dostępny dla wszystkich – także dla firm, które dotychczas musiały z niego zrezygnować przez ograniczony budżet. Głównym zadaniem narzędzia jest integracja potrzeb klienta, rekrutera i kandydata w holistycznym modelu pracy. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość świadczonych usług oraz przejrzystość całego procesu. Baza tworzona przez doświadczonych rekruterów zapewnia nieograniczony dostęp do profili kandydatów z całej Europy. Dzięki temu REX dociera do idealnego kandydata, we właściwym miejscu i czasie.

Recruitment Exchange


Dzięki otwartej współpracy z headhunterami, REX nie stawia żadnych ograniczeń związanych związanych z lokacją czy bazą danych. Dodatkowo zapewnia swobodną rotację kandydatów pomiędzy różnymi otwartymi procesami rekrutacyjnymi. Dzięki temu stanowisko w krótkim czasie zostaje obsadzone pracownikiem, spełniającym wymagania klienta.

Korzyści z funkcjonowania REX


Czerpiąc z 20-letniego doświadczenie Antal, REX oferuje także szereg działań towarzyszących, które mają na celu rozwój kompetencji i wiedzy headhuntera. Cykl wewnętrznych szkoleń i warsztatów obejmuje nie tylko narzędzia i trendy rekrutacyjne, ale także aspekty prawne, administracyjne czy coachingowe.

Akademia REX

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się:

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się:

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj