Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal członkiem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC) to stowarzyszenie ludzi biznesu stworzone przez i dla przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Główna siedziba SPCC znajduje się w Warszawie, ale organizacja jest aktywna na terenie całego kraju. Od początku 2015 roku działa biuro regionalne SPCC w Gdyni, Izba ma też swoich przedstawicieli w Szczecinie, a aktywna jest także we Wrocławiu i w Poznaniu.

W chwili obecnej SPCC zrzesza ponad 400 członków, co sprawia, że należymy do grona największych izb bilateralnych działających w Polsce. Członkostwo w Izbie to możliwości nawiązywania kontaktów z elitarną grupą osób zarządzających prężnymi firmami skandynawskimi i sposób na znalezienie inspiracji dla każdego, kto dąży do rozwoju swojej firmy.

Bycie członkiem Izby przez kolejny rok oznacza dla Antal korzyści biznesowe, które zostaną wykorzystane w maksymalnym stopniu. To dla firmy przede wszystkim dostęp do kontaktów z rynku skandynawskiego, uczestnictwo w spotkaniach i eventach w całej Polsce, promocja wizerunku Antal i bliski kontakt z osobami, które otrzymują informacje o nowych inwestycjach w Polsce. Do Izby należą firmy z różnych sektorów z całej Polski, więc każda dywizja Antal będzie mogła na tym skorzystać. Pozyskanie kontaktu niosącego za sobą tak duże korzyści zawdzięczamy cyklowi raportów Antal - BEAS (Business Environment Assesment Study), których premiera powiązana z promocją pomogła rozsławić dobre imię Antal - komentuje Aleksandra Jędrzejczyk, Senior Consultant & Project Manager Antal, SSC/BPO.

SPCC wspiera firmy stowarzyszone poprzez:

  • Stwarzanie możliwości networkingowych i biznesowych w trakcie licznych spotkań organizowanych w Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu (łącznie około 60 spotkań, seminariów i konferencji rocznie)
  •  Promocję firm członkowskich podczas wydarzeń organizowanych przez Izbę
  • Promocję firm członkowskich za pośrednictwem portalu internetowego www.spcc.pl ukierunkowaną na zwiększenie pozycjonowania i widoczności firmy w Internecie
  • Współpracę z innymi izbami bilateralnymi, organizacjami biznesowymi z Polski i Skandynawii oraz z ambasadami krajów nordyckich w Polsce. 
  • Działania informacyjne wspierające firmy stowarzyszone w rozwiązywaniu ważnych dla nich kwestii
  • Promowanie kultury skandynawskiej, organizację wydarzeń kulturalnych lub wsparcie inicjatyw kulturalnych związanych ze Skandynawią 


Zachęcamy do przejrzenia listy firm członkowskich: https://www.spcc.pl/

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: