Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal dołącza do grona Pracodawców RP

Martyna Petrus
Martyna Petrus PR & Marketing

Antal oraz Pracodawcy RP łączą siły, aby wspólnie działać w interesie pracodawców, opiniować i kształtować regionalną politykę edukacyjną, jak i aktywną politykę na rynku pracy. 

Antal rozpoczął w Polsce działalność w 1996 roku. Przez ten czas zbudował wiele karier zarówno kandydatów, jak i swoich konsultantów. W 2014 roku otworzył nowe biura w regionie CEE - w Poznaniu, w Pradze i Bratysławie. Obecnie Antal jest liderem rekrutacji i doradztwa personalnego.

W latach 90-tych rozwój krajowego rynku pracy zaczął nabierać tempa. Brakowało jednak narzędzi i rozwiązań, które odpowiadałyby nowym potrzebom. Otwierając w Warszawie pierwsze biuro Antal, firma postanowiła zmierzyć się wyzwaniami polskiego rynku pracy. Czerpiąc z międzynarodowych doświadczeń oraz przekładając je bezpośrednio na ich realia, Antal wdrożył kompleksowy pakiet usług rekrutacyjnych oraz consultingowych.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam precyzyjnie określić potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu, w diagnozie przedstawiamy kompleksowy zestaw narzędzi, zawierający w sobie działania z zakresu rekrutacji stałych, outsourcingu, doradztwa HR, badań rynku, raportów płacowych czy employer brandingu. Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań Artur Skiba, Prezes Zarządu Antal.


Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: