Facebook Pixel

Ulubione oferty

EKG

Antal oficjalnym partnerem sesji EKG 2022

W dniach 25-27 kwietnia 2022 eksperci Antal pojawią się w Katowicach na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Europejski Kongres Gospodarczy pozostaje sobą w czasie wyjątkowo niestabilnym, trudnym dla branży eventowej i dla całej gospodarki. EEC to reprezentatywne i otwarte forum debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki. Formuła tego wydarzenia poszerza się i rozwija – także, choć nie tylko – pod presją wydarzeń ostatnich dwóch lat.

Osiągnięcia nauki, ich komercjalizacja i nowe kompetencje stają się miarą konkurencyjności, określają aspiracje młodych ludzi, stanowią o powodzeniu procesów transformacji. W agendzie tegorocznego Kongresu pojawi się więcej tematów związanych z badaniami, edukacją, wykorzystaniem wiedzy, współpracą naukową.


Posłuchaj prelekcji Artura Skiby - Prezesa Zarządu Antal na Europejskim Kongresie Gospodarczym
25 kwietnia 2022 r. | 12.30-14.00 | sala konferencyjna 1
"Nauka i kompetencje w zmieniającym się świecie"
Potencjał naukowy i gospodarcze wykorzystanie wiedzy jako elementy wzmacniające skuteczność procesu transformacji europejskiej gospodarki. Kryzys czy rozkwit: nauka a aspiracje zawodowe młodego pokolenia. Zmiany w systemie edukacji konieczne, by nauka mogła sprostać wyzwaniom przyszłości. Nauka w służbie zielonej transformacji. Programy, narzędzia, fundusze wspierające innowacyjność i kreatywność – europejskie doświadczenia i ich wykorzystanie. Warunki korzystnej współpracy między nauką a biznesem. Komercjalizacja wyników badań – oczekiwania biznesu względem nauki.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE