Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal partnerem programu Marketing Masterminds

IAA Polska obecnie pracuje w ramach pierwszego liderskiego programu w branży komunikacji marketingowej MARKETING MASTERMINDS, którego partnerem została firma Antal. To inicjatywa, której celem jest wyłonienie i rozwój marketingowych talentów, nominowanych przez członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Łącząc wiedzę, doświadczenie i siły ekspertów z branży kreatywnej i rekrutacyjnej oraz doradztwa personalnego możemy mieć pewność, że zostaną wybrani najlepsi z najlepszych.

Marketing Masterminds to inicjatywa, której celem jest wyłonienie i rozwój marketingowych talentów, nominowanych przez członków IAA Polska. Uczestnicy Programu będą korzystać z unikalnych możliwości rozwojowych i w niedalekiej przyszłości staną się liderami najważniejszych projektów w branży. Program Marketing Masterminds skierowany jest do osób pracujących w branży komunikacji marketingowej, po stronie marketera, mediów lub agencji, które mają minimum trzy i nie więcej niż trzynaście lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym lub menedżerskim. Za nominację Kandydatów odpowiadają członkowie IAA Polska.

Firma rekrutacyjna Antal Polska, specjalizująca się w doradztwie personalnym, jako partner programu będzie współodpowiedzialna za analizę zgłoszeń, rekrutację uczestników z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi diagnozy kompetencji. Eksperci przeprowadzą również wywiady z uczestnikami, a także testy psychometryczne. Ważną korzyścią dla marketerów będzie feedback rozwojowy i diagnoza potencjału przywódczego, które przygotują ich do roli liderów przyszłości. Osoby, które znajdą się w programie mogą mieć pewność, że profesjonaliści z firmy Antal na co dzień zajmujący się rekrutacją oraz doradztwem personalnym przekażą Uczestnikom Programu wiele cennych wskazówek rozwojowych, które z pewnością pozytywnie wpłyną na ich dalszy rozwój kariery i podejmowanie decyzji w temacie budowania dalszej drogi zawodowej pełnej sukcesów. 

Prowadzenie programów rozwojowych czy talentowych stało się standardem dla najlepszych pracodawców. Ten Program jest jednak wyjątkowy - nie tylko jako pierwszy tego typu projekt w środowisku marketingowym, ale także dlatego, że misję rozwoju przyszłych liderów inicjuje i realizuje stowarzyszenie branżowe. Poczucie odpowiedzialności za wybitne talenty i zaangażowanie w kształtowanie przyszłości branży jest inspiracją dla kolejnych organizacji. Cieszy nas możliwość wsparcia IAA Polska w realizacji tej inicjatywy – mówi Anna Piotrowska-Banasiak, dyrektor rozwoju w Antal.

Na osoby, biorące udział w konkursie czeka wiele rozwijających aktywności i możliwość zbudowania marki osobistej. Przed nimi mentoring uznanych marketingowych ekspertów i wyjątkowe spotkania, podczas których branżowe autorytety podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Organizatorem programu Marketing Masterminds jest IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy. Partnerami programu są Antal Polska, TVN Media i Grupa Mediacap.

Więcej informacji o programie znaleźć można na stronie: http://www.marketingmasterminds.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: