Facebook Pixel

Ulubione oferty

Antal partnerem wspierającym EFNI 2022

Antal wśród partnerów Europejskiego Forum Nowych Idei 2022! Spotkajmy się już w dniach 12-14 października w hotelu Radisson Blu w Sopocie, aby porozmawiać o tym, #CoBędzieJutro na rynku pracy.

Czym jest EFNI?

To międzynarodowa konferencja biznesowa o zasięgu europejskim. Spotykamy się po to, aby wypracować pomysły na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Rozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach gospodarczych, politycznych, społecznych i technologicznych przed którymi stoi UE, ze szczególnym naciskiem na to jak nowe technologie i zmiany cywilizacyjne wpływają na społeczeństwo, biznes i rynek pracy.

Organizowana jest przez Konfederację Lewiatan, Miasto Sopot oraz Business Europe - europejskie zrzeszenie pracodawców, w skład, którego wchodzą organizacje biznesowe z całej Europy. EFNI co roku odbywa się pod honorowym patronatem Parlamentu Europejskiego.

HR w erze metawersum

W tym roku Antal ma przyjemność pojawić się na Europejskim Forum Nowych Idei w roli partnera wspierającego. Jako prelegent, w panelu dyskusyjnym "Biznes w erze metawersum" pojawi się Prezes Zarządu Antal - Artur Skiba. Panel odbędzie się 13 października 9:00 - 10:00, sala PAVILLON.