Facebook Pixel

Ulubione oferty

Rekrutacja jak z księżyca i inne trendy HR

Eksperci światowego formatu, przedstawiciele polskich firm z branży HR oraz agencji zatrudnienia zbiorą się, by przedyskutować kierunki rozwoju branży rekrutacyjnej. Spotkanie odbędzie się w prestiżowym centrum konferencyjnym Adgar Plaza w Warszawie.

Organizatorzy i Partnerzy Konferencji

Konferencję organizuje Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, lider w dziedzinie rekrutacji w Polsce, skupiający specjalistów z różnych obszarów HR. Partnerstwo z renomowanym magazynem „The Global Recruiter” dodaje wydarzeniu międzynarodowego charakteru.

Bezprecedensowy Skład Prelegentów

Jarosław Adamkiewicz, prezes SAZ, podkreśla, że to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń z ekspertami z Polski i zagranicy. Anna Wicha z Eurociett przybliży problematykę dopasowania kandydatów do ofert pracy w kontekście oczekiwań pracodawców. Tomasz Szpikowski z Bergman Engineering podzieli się spostrzeżeniami na temat współczesnych specjalistów oraz strategii ich pozyskiwania przez globalne korporacje.

Innowacje w Rekrutacji

Michał Młynarczyk z Hays Poland przedstawi nowatorskie podejście do rekrutacji - grywalizację, łączącą elementy gier z mediami społecznościowymi. Natomiast przedstawiciel Hypermedia Isobar opisze nietypowy projekt rekrutacyjny oparty na zdalnie sterowanym pojeździe. Marcin Sieńczyk z eRecruiter.pl przybliży najnowsze technologiczne rozwiązania w rekrutacji, takie jak rozmowy kwalifikacyjne online czy rekrutacja mobilna.

Prezentacje Firm Wspierających Proces Rekrutacji

Uczestnicy kongresu będą mieli okazję poznać oferty różnych firm, które swoimi produktami i usługami wspierają cały proces rekrutacyjny oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zakończenie Kongresu w Uroczystym Tonie

Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie gala wręczenia statuetek „Najbardziej Pożądani Pracodawcy 2013”. Wyróżnienia te przyznawane są przez Antal International, globalnego lidera w dziedzinie executive recruitment.


Dzięki takim wydarzeniom polska branża rekrutacyjna ma szansę na ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się warunków na rynku pracy.

Więcej informacji znajduje się na stronie:  http://saz.org.pl/konferencja2013/

 

Masz pytania? Skontaktuj się z autorem: