Facebook Pixel

Ulubione oferty

Zespół Antal Engineering & Operations - poznaj naszych ekspertów

Zespół Antal Engineering & Operations - poznaj naszych ekspertów

Branża produkcyjna, logistyczna i energetyczna zmienia się bardzo dynamicznie - reagując na to, w jaki sposób przekształca się świat. Daleko idące zmiany stanowią ogromne wyzwanie dla wszystkich uczestników rynku.

W Antal aktywnie reagujemy na zmiany rynkowe i dostosowujemy nasze procesy rekrutacyjne do dynamiki branży. Wiemy, że rekrutowanie ekspertów różnego szczebla w sektorze produkcyjnym, logistycznym i energetycznym wymaga szczególnej optyki. Kluczowe jest indywidualne podejście do klienta, zrozumienie stojących przed nim wyzwań oraz specjalistyczna wiedza, która pozwoli na prowadzenie rozmów z pracodawcami i kandydatami w sposób partnerski. Zespół Antal Engineering & Operations tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, posiadający kompleksową wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej, specyfiki sektora oraz wymagań poszczególnych stanowisk.

Antal Engineering & Operations realizuje projekty związane z rekrutacją, na terenie całej Polski, dla branży: motoryzacyjnej, opakowaniowej, elektronicznej, FMCG (Food i Non-Food), chemicznej, logistycznej, budowlanej, nieruchomości oraz energetycznej - ze szczególnym uwzględnieniem energii odnawialnych. Naszymi klientami są największe firmy z branży, dla których z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne na wymagające stanowiska.

 

Poznajnaszych liderów: