Facebook Pixel

Ulubione oferty

Outplacement jest usługą, która zarządza ostatnim etapem cyklu życia pracownika w organizacji – zakończeniem współpracy.

Jego stałym elementem jest stres oraz poczucie destabilizacji. Dlatego nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, w pierwszym etapie zapewnia profesjonalne wsparcie oraz pomaga pozbyć się napięcia. Następnie, podczas spotkań z rekruterem, pracownik buduje swoją nową pozycję zawodową, przyglądając się swoim atutom oraz kwestiom, które wymagają jeszcze przepracowania. Test kompetencji, analiza CV oraz określenie kierunku dalszego rozwoju budują pewność siebie, pomagając odnaleźć się w nowej sytuacji.

Poprzez zapewnienie odchodzącym pracownikom usługi outplacement, pracodawca wzmacnia zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa pozostałych członków zespołu. Natomiast swoim partnerom czy przyszłym współpracownikom pokazuje, jak ważne jest dla niego budowanie relacji oraz zachowanie fair play, co wpływa na pozytywny wizerunek na rynku.

Dowiedz się, jak w praktyce wygląda proces outplacement.

Rozpocznij współpracę

Wyślij zapytanie ofertowe

Zapytanie
Artur Migoń zdjęcie
Artur Migoń Wiceprezes Zarządu Antal

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie – ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Funkcjonowanie i Rozwój Przedsiębiorstw oraz Zarządzanie Firmą. Posiada 9-letnie doświadczenie w przemyśle ciężkim. Od marca 2005 konsultant w międzynarodowej firmie Antal International, a następnie szef zespołu Manufacturing & Technology, który po kilku latach rozwoju uzyskał status Dywizji skupiającej ekspertów rekrutujących specjalistów i kadrę zarządzającą w obszarach produkcji, technologii, jakości, optymalizacji procesów, szeroko pojętego łańcucha dostaw, zarządzania projektami i transferami technologii. Dywizja prowadzi procesy rekrutacyjne w praktycznie wszystkich branżach sektora produkcyjnego od produkcji żywności, poprzez produkcję motoryzacyjną, wszelkie specjalizacje budownictwa, aż po energię i górnictwo.
Od roku 2015 V-ce Prezes Zarządu i wciąż aktywny rekruter specjalizujący się w procesach rekrutacyjnych kadry wyższego szczebla zarządzania, współpracujący z firmami o zasięgu globalnym jak i wiodącymi przedsiębiorcami w Polsce.